Головна » 2017 » Лютий » 3 » Windows10Upgrade - оновитися безкоштовно до Windows 10
21:56
Windows10Upgrade - оновитися безкоштовно до Windows 10

Незважаючи на те, що Microsoft закінчила безкоштовне оновлення сімки і вісімки до Windows 10, все ж така можливість ще існує, у вигляді виконуваного exe-файлу, який можна завантажити в спеціальному розділі сайту Майкрософт.   

Компанія не повідомляє дати, до якої буде діяти можливість безкоштовно оновити свою систему до десятки. 

Цікавий факт, що дана можливість залишена для користувачів з обмеженими можливостями, однак будь-якої перевірки на наявність обмежень або спеціальних технологій не передбачено, тому оновити систему може будь-який користувач попередніх версій Windows. 

Офіційне безкоштовне оновлення через службу update тривало один рік і закінчилося 29 липня 2016 року. З цього моменту оновлення до Windows 10 буде коштувати 199 північноамериканських доларів (за версію Home). 

1 серпня відбувся вихід оновлень Anniversary Update для операційної системи Windows 10. Оновлення містить поліпшення для голосового помічника Cortana, розширень в браузері Microsoft Edge і інші додаткові функції. Оновлення безкоштовно для користувачів, які оновилися до «десятки» або ж придбали нову.

 

Windows10Upgrade

Щоб оновитися до Windows 10, скачайте файл Windows10Upgrade24074.exe і запустіть уставнощік. Дотримуйтесь інструкцій Астера і через деякий час ваша система оновитися.

При тестуванні утиліти, процес оновлення тривав близько 4 годин, можливо причиною була робота на віртуальній машині, хоча це малоймовірно, тому для оновлення системи необхідно запастися свобоних часом.

завантажити Windows10Upgrade

Дзеркало Windows10Upgrade

Переглядів: 155 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar