Головна » 2017 » Січень » 25 » VoodooShield - блокуємо установку небажаних програм
12:42
VoodooShield - блокуємо установку небажаних програм

 

VoodooShield - антивірусна утиліта з проактивним захистом, дозволяє заборонити установку програм. Блокування здійснюється на основі білого списку, тоисть, все що не дозволено - заборонено!

Відмінність роботи від звичайних антивірусів

Всі антивіруси містять в собі інформацію про відомих віруси, і в разі проникнення невідомого вірусу на комп'ютер, він зможе безперешкодно отримати доступ до призначених для користувача даних і порушити роботу системи. Утиліта блокує все, що не дозволено користувачем, поки ви не додасте файл в білий список, він не зможе працювати в системі.

білий список

Для швидкої перевірки обраного файлу, потрібно перетягнути його на значок утиліти в системному треї і він буде перевірений більш ніж 50 антивірусами (для перевірки необхідно інтернет з'єднання, так як сканування відбувається в хмарі).

перевірка в хмарі

Два основні режими роботи утиліти

  1. Off (не блокувати) - режим, в якому утиліта просто аналізує все, що ви запускаєте і формує таким чином білий список.
  2. On (блокувати) - система працює в режимі «заборона установки нових програм», запускати можна тільки програми з білого списку.

режим On

Безсумнівним плюсом антивірусної утиліти VoodooShield є вільна робота в парі з будь-яким саморозміщувані антивірусом, доповнюючи його, забезпечуючи ще більший захист від шкідливого ПЗ.

sad У безкоштовної версії недоступні: розширений знімок системи, регульовані користувачем настройки, корпоративні можливості, підтримка клієнтів.

Розмір: 13,3 МБ 
Інтерфейс: Англійська 
Платформа: Windows Vista / 7/8/10

 

Переглядів: 147 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar