Головна » 2017 » Січень » 1 » Відбувся реліз довгоочікуваного Microsoft Office для iPad
22:13
Відбувся реліз довгоочікуваного Microsoft Office для iPad
Відбувся реліз довгоочікуваного Microsoft Office для iPad

В рамках свого першого публічного виступу Сатья Наделла, новий глава компанії Microsoft, представив наступне покоління популярного офісного пакета Microsoft Office. Нова версія, серед усього іншого, була оптимізована для використання на пристроях з сенсорним екраном. Відзначимо, що компанія почала робити перші кроки в цьому напрямку ще з версії MS Office 2013.

У цьому світлі поява офісного пакету для планшетних комп'ютерів iPad виглядає цілком логічним. При цьому, незважаючи на те, що зовні Office практично не змінився, деякі нововведення в ньому все ж є і всі вони спрямовані на підвищення зручності роботи з додатком.

Перш за все, варто відзначити, що хлопці з Редмонда не стали видавати користувачам iOS всі наявні у них інструменти, а вирішили обмежитися найбільш важливими з їх точки зору. Завдяки цьому їм вдалося збільшити розмір залишилися іконок.

Коротко пробіжимося за програмами, що входять до складу Office для iPad. Microsoft Word зовні дуже нагадує свого тезку з Office 2013. Правда, в планшетній версії програма отримала більш простий інтерфейс, який максимально адаптований під сенсорні екрани. В результаті, всі операції з текстом і різними об'єктами за допомогою пальців виконуються дуже легко і невимушено.

Друга програма офісного пакету - Microsoft Excel. Планшетна версія (так само як і її настільний аналог) здатна самостійно розпізнавати, з яким саме типом даних в поточний момент працює користувач. Відповідно до нього програма автоматично застосовує той чи інший стиль форматування, значно заощаджуючи час користувача.

Останньою програми пакета - Microsoft PowerPoint - виявилася найбільш планшетних-орієнтованої з усіх трьох. За словами представників редмондского гіганта, створити презентацію за допомогою цієї програми можна буквально за дві секунди.

Також варто відзначити і більш щільну інтеграцію планшетній версії офісного пакету з Microsoft OneDrive. Всі документи, з якими працює користувач, автоматично переносяться в хмару.

На закінчення варто відзначити наступне: поява Microsoft Office для iPad говорить про те, що виробник приділяє яблучному планшету величезне значення. Правда, виникає питання, чи зможе новачок, довгі роки був відсутній на iOS, конкурувати з величезним числом схожих додатків, які на даний момент доступні в App Store? Час покаже.

Переглядів: 146 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar