Головна » 2017 » Січень » 25 » Start - автозапуск програм з затримкою
12:44
Start - автозапуск програм з затримкою

Start - проста утиліта для запуску вибраних програм разом з операційною системою. Важлива відмінність програми від інших - Start не вносить ніяких записів (крім свого запуску) до реєстру для запуску інших програм.

Запуск програм із затримкою і ключем

У вікні програми, вказуємо автозапуск необхідних програм і виставляємо затримку перед запуском, а також можна додати опис і ключ запуску.

Для вибору програм, клацніте лівої кнопки миші на поле «Шлях до програми» і в провіднику вкажіть виконуваний файл. Коли всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку «Додати».

настройки

В налаштуваннях, можна вказати запуск програми при старті системи і включити функцію «Закривати програму Start після завершення операції автозапуску.».

освіченийПрограма не вимагає установки, але для запуску необхідно встановити деякі файли. Запустіть файл axsetup (в архіві з програмою) і зробіть установку. Після вдалої установки, можете запускати саму програму Start.

axsetup

освічений Щоб уникнути можливості виникнення конфліктних ситуацій при початку роботи функції автозапуску, переконайтеся, що у кожної програми, запуск якої контролюється утилітою, в настройках була відключена (якщо така є) функція «Запускати разом із завантаженням системи».

Розмір: 7,7 МБ 
Інтерфейс: Російський 
Платформа: Windows XP / Vista / 7/8/10

 

Переглядів: 165 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar