Головна » 2017 » Січень » 1 » Соціальні мережі розрахують тривалість романтичних відносин
22:14
Соціальні мережі розрахують тривалість романтичних відносин
 
Соціальні мережі розрахують тривалість романтичних відносин

В наш час, коли соціальні мережі знаходяться на піку своєї популярності, у людей по всьому світу є воістину безмежні можливості в плані спілкування. Не рідкісні випадки, коли саме за допомогою соціальних мереж або сайтів знайомств люди знаходили свого майбутнього чоловіка або дружину. Так що немає нічого дивного в тому, що зараз можна не просто передбачити, чим закінчиться віртуальне спілкування, але і розрахувати, скільки саме воно триватиме.

Вчені з'ясували, що за допомогою спеціальних алгоритмів в тому ж Facebook можна встановити, хто з користувачів вже знаходиться в романтичних стосунках, навіть якщо вони з усіх сил прагнуть це приховати. Таке дослідження провели Джон Клейнберг, професор Корнельського університету, і Ларс Бакстром, інженер Facebook.

В ході дослідження було проаналізовано приблизно 1.3 мільйона облікових записів користувачів в Facebook, вік власників яких починався від 20 років, а число друзів лежало в діапазоні від 50 до 2 000 чоловік.

Для того щоб визначити ступінь близькості, дослідники обчислили дисперсію, грунтуючись на кількості спільних друзів у кожної пари користувачів (мається на увазі пара користувачів, які знаходяться у відносинах). В результаті, чим вище число таких друзів, тим вище ступінь дисперсії.

Отриманий в результаті алгоритм здатний розпізнати другу половинку користувача серед його друзів з ймовірністю в 60%. З огляду на, що мінімальне число друзів при використанні даного алгоритму становило 50 осіб, цей показник є досить високим.

Аналізуючи отримані результати, дослідники змогли зробити висновок про можливу тривалість романтичних відносин. Так, якщо величина розрахованої дисперсії вийшла досить низькою, то такі відносини навряд чи триватимуть довго. За даними вчених, подібні відносини розвалюються майже в два рази частіше, ніж відносини, де величина дисперсії знаходиться на високому рівні.

Який висновок можна зробити з усього цього? Вчені вважають, що для того, щоб стосунки були більш міцними і тривалими, необхідно «включити» свого обранця в своє коло спілкування. 

Переглядів: 141 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar