Головна » 2017 » Лютий » 1 » SmoothVideo Project - оптимізує перегляд Full HD
23:08
SmoothVideo Project - оптимізує перегляд Full HD

SmoothVideo Project (SVP) - програма, яка оптимізує відеокартинку при перегляді в популярних відеоплеєра. Технологія, використовувана в програмі, дозволяє дивитися кіно з максимальною чіткістю і плавністю.

Якщо гальмує HD відео на комп'ютері

Плавне відтворення відео, досягається додаванням в відео ряд додаткових кадрів, які містять проміжні об'єкти. Дана технологія застосовується в недешевих телевізорах і проекторах, але програма SVP дозволяє використовувати її на комп'ютерах із середнім «залізом».

тест продуктивності

Тестування продуктивності системи при першому запуску

SVP може використовувати потужність сучасних відеокарт, що підтримують відкритий стандарт OpenCL, для зниження навантаження на процесор і збільшення якості відеокартинки, при цьому підтримуються всі сучасні відеокарти AMD і NVIDIA.

продуктивність

Таким чином, використовуючи програму на слабких комп'ютерах, користувач може насолодитися якістю відеокартинки в Full HD 1080p.

Підсвічує чорні поля в відео

SVP може підсвічувати чорні поля, при перегляді "вузького" 21: 9 або "квадратного" 4: 3 відео. Підсвічування можна налаштовувати. Як це виглядає на прикладі, можна подивитися в представленому відео ролику:

Підтримка популярних відео плеєрів

Програма підтримує роботу з багатьма популярними відео плеєрами (Media Player Classic - Home Cinema, Daum PotPlayer, KMPlayer, GOM Player, ProgDVB) і навіть вбудованими програвачами операційної системи Windows (MediaPortal, Windows 7 Media Center (x86), XBMC, Windows Media Player. )

 

перегляд відео

Технологія реалізована в програмі дозволяє дійсно насолоджуватися фільмами, особливо що містять безліч спецефектів. Кіномани зі середніми комп'ютерами по достоїнству оцінять можливості SmoothVideo Project.

Розмір: 9,5 МБ 
Інтерфейс: Російська, Англійська 
Платформа: Windows XP / Vista / 7/8/10

Завантажити SmoothVideo Project (онлайн установник)

Дзеркало SmoothVideo Project (онлайн установник)

Переглядів: 119 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar