Головна » 2017 » Січень » 18 » Скільки коштує комп'ютерна допомога?
20:14
Скільки коштує комп'ютерна допомога?

 

     Комп'ютерна допомога (або ремонт комп'ютерів) як послуга з'явилася порівняно недавно, але за дуже короткий термін швидко зайняло своє місце в сфері побутових послуг. Однак, разом з цим, виникла інша проблема - не дуже чесні сервіс-інженери, які люблять грошей брати багато, а робити мало. Про це і про багато інших речей ми поговоримо нижче.

  • Які ж існують комп'ютерні допомоги?
  • І яку комп'ютерну допомогу вибрати для ремонту свого комп'ютера?

     Давайте розглянемо типи даної послуги в наступною схемою:

Яка буває комп'ютерна допомога?


 

Але який же тип комп'ютерної допомоги вибрати?

     Розглянемо ланцюжок залежності ціни і якості роботи від того, хто надає послугу і почнемо з холдингу (великого системного інтегратора):

 

Співвідношення ціна-якість послуг системного інтегратора


 

     Тепер розглянемо середню фірму (наприклад, районного масштабу):

 

Співвідношення ціна-якість послуг компанії середнього розміру


 

     Тепер розглянемо приватного майстра:

 

Співвідношення ціна-якість послуг приватного майстра


 

     Ну, і знайомого або родича, оскільки вони присутні на нашій схемі:

 

Співвідношення ціна-якість послуг знайомого або родича


 

     Вважається, що у знайомого або, тим більше, родича немає мотивації нашкодити вашому комп'ютеру. У переважній більшості випадків так воно і є, однак, якщо цей знайомий насправді є дилетантом, то він може і без злого умислу все зіпсувати і таких випадків, як показує практика, - сила-силенна. Але вам крупно повезло, якщо у вас є знайомий професіонал! Чого ми вам і бажаємо.

Як не попастися на вудку нечистого на руку фахівця?

Насправді сущест кілька простих прийомів, які дозволяють уникнути сумних наслідків. Нижче я викладу принципи, дотримуючись яких можна заощадити гроші.

Принцип №1. Про все необхідно домовлятися "на березі". Вимагайте вже по телефону позначити ціновий діапазон. Пам'ятайте, що це ваші гроші і платити за проведення робіт з комп'ютером більше, ніж він коштує вкрай нерозумно, тому не соромтеся позначати фінансові рамки. Якщо на тому кінці "дроту" почали відповідати ухильно і не вимовляти ніяких цифр, то прощайтеся і телефонуйте в інше місце.

Принцип №2. Читайте все, що вам дають підписати. Сервіс-інженер може запропонувати підписати такий договір, за яким ви не маєте ніяких прав, а тільки обов'язки.

Принцип №3. Вибирайте комп'ютерну допомогу за рекомендацією. Якщо це ваше перше звернення в службу комп'ютерної допомоги - не полінуйтеся обдзвонити друзів, знайомих і колег і запитайте у них, куди зверталися вони і що їм зробили. З'ясуйте, на скільки вони залишилися задоволені даним сервісом. Якщо ви звернулися в сервіс і вам все сподобалося - обов'язково збережіть номер телефону або інші контакти. Я повторював вже неодноразово, повторю ще раз - не вся комп'ютерна допомога однаково корисна .

Принцип №4. Комп'ютерний майстер повинен прийти один. Пам'ятайте, якщо прийшли двоє, то і оплатити роботу доведеться за подвійною ставкою. А в акті виконаних робіт вам понапішут стільки, що простіше було новий комп'ютер купити.

Переглядів: 143 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar