Головна » 2017 » Січень » 24 » Shutterfly Studio - збираємо мозаїку з фотографій
12:12
Shutterfly Studio - збираємо мозаїку з фотографій

Shutterfly Studio - безкоштовна програма для створення з фотографій цікавих і барвистих колажів. За допомогою програми можна оформляти тематичні дошки, фотографії для рамок і просто картинки для зручного перегляду. Використовуйте будь-які фотографії, будь то день народження, весілля, улюблені тварини та подорожі.

Збираємо колаж з фотографій

Shutterfly студіо

Інтерфейс програми не переведений на російську мову, але працювати в ній досить просто. У головному вікні програми, в провіднику (з ліва), виберіть папку з фотографіями, далі, просто виберіть ті фотографії, які необхідно додати в колаж і натисніть на жовту кнопку «COLLAGE» в низу вікна.

КОЛАЖ

У вікні, виберіть орієнтацію майбутньої картини, кількість фотографій в ній і натисніть «ок».

І ви вже потрапляєте в сам редактор. Вибираєте шаблон з безлічі представлених у вікні «Templates» і перетаскуєте фотографії в порожні області. В області також можна додавати текст і заливати будь-яким кольором.

колаж

На вкладці «Style» можна задати різну окантовку (лінія, фрейм і тінь) для фотографій і її розміри.

стиль

Вбудований фото редактор

До розташування фотографій в колажі, в самій програмі є попередній редактор, в якому можна налаштувати яскравість, контраст, додати різні ефекти і змінити колірне представлення.

фото редактор

Не обов'язково мати спеціальних навичок, для створення гарного і прекрасного. Для цього використовуйте просту програму Shutterfly Studio і створюйте барвисті і цікаві мозаїки з будь-яких фотографій. Програма допоможе вам в лічені хвилини зробити незвичайне твір фото мистецтва. Не обмежуйте політ своєї творчої фантазії, і створюйте приголомшливі фотоколажі, листівки та мозаїку.

Розмір: 11,6 МБ 
Інтерфейс: Англійська 
Платформа: Windows XP / Vista / 7/8/10

 

Переглядів: 147 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar