Головна » 2017 » Січень » 3 » Що робити, якщо забули пароль на вхід в комп'ютер. Як зламати, скинути пароль на вхід в Windows. Використовуємо Offline NT Password and Regi
21:24
Що робити, якщо забули пароль на вхід в комп'ютер. Як зламати, скинути пароль на вхід в Windows. Використовуємо Offline NT Password and Regi

У цій статті розглянемо ситуацію, з якої вже стикалися і / або можуть ще зіткнутися дуже багато комп'ютерних користувачі. А саме, що робити, якщо забули пароль на включення комп'ютера . Статися таке може з кожним. Забути або втратити записку з паролем можна теж за дві секунди. Особливо, коли часто цей пароль доводитися міняти, як роблять деякі користувачі (наприклад, мами, які намагаються обмежити час, який їхні діти проводять за комп'ютером).

Отже, сьогодні розглянемо, один із способів ефективного вирішення даної проблеми. Звичайно, є безліч методів скидання або відновлення (або злому) забутого пароля від входу в Windows або розблокування користувача . Поступово я буду додавати опису та інших.

Цей спосіб відрізняє його універсальність. Тобто, даний метод скидання забутого пароля від комп'ютера підходить для різних операційних систем Windows : 2000, XP, Vista, 7, Server 2003, Server 2008 і т.д.

Скористаємося утилітою Offline NT Password and Registry editor .

Завантажуємо відповідну версію Offline NT Password and Registry editor : для запису на диск або для запису на флешку. Розпаковуємо архів .

Відповідно в першому випадку записуємо диск оновлення ( читаємо, як записати iso-образ на диск ), в другому - створюємо завантажувальну флешку (в даному випадку просто копіюємо на чисту флешку всі файли їх архіву). Вибирайте, який варіант для вас зручніше.

Після того, як це зроблено, вставляємо наш диск або флешку в комп'ютер (нам необхідно завантажитися саме з одного з цих носіїв) і включаємо його.Якщо у вас все одно запускається операційна система і просить ввести забутий пароль, значить, доведеться ще трохи поворожити, щоб запустити утиліту з диска / флешки. Читаємо, як завантажитися з зовнішнього носія .

Якщо на екрані з'явилася така картинка, значить, все зробили правильно, і вам вдалося завантажити Offline NT Password and Registry editor з диска / флешки.

Натискаємо Enter і чекаємо. Тепер програма пропонує нам вибрати розділ, на якому встановлена операційна система (іншими словами, де будемо скидатися пароль). Диск вибирається введенням потрібної цифри. На екрані нам підказують, скільки в даний момент програмою бачиться розділів, і які вони мають обсяги. Власне, це єдина інформація, доступна нам тут про розділи, тому орієнтуватися можемо тільки на неї. Але не хвилюйтеся, якщо виберіть помилково не той розділ, утиліта просто не зможе стерти пароль, і ви повернетеся до цього меню, де ви зможете ввести інший номер розділу і спробувати заново.

У моєму випадку відображаються два розділи: 1 - обсягом 10,7 Гб, 2 - 5490Мб. Якщо ви пам'ятаєте, якого обсягу був ваш Локальний диск C , то вибирайте розділ, що володіє схожим розміром. Я вибираю розділ 1. Вводжу з клавіатури цифру 1 і натискаю Enter .

Далі потрібно вказати каталог, де знаходиться файл SAM (який зберігає гілку реєстру). Програма сама пропонує нам каталог за замовчуванням (Windows / System32 / config ), де зазвичай і перебувати цей файл. Погоджуємося, тиснемо Enter .

Далі нам пропонується вибрати, яку дію ми хочемо зробити. Вводимо цифру 1 , що відповідає обнулення пароля ( Password reset ), і натискаємоEnter .

Наступний крок - теж вибрати бажану дію. Вводимо цифру 1 - змінити облікові записи та паролі ( Edit user data and passwords ). Натискаємо Enter.

Перед нами з'являється табличка, де наводяться всі імена користувачів (Username) і їх ідентифікатори (RID) . Програма пропонує ввести ім'я користувача зі списку, для якого потрібно скинути пароль. Мені програма відразу запропонувала Admin - саме на цей обліковий запис я і хочу стерти пароль. Тому натискаю просто Enter .

Відступ. Ви, звичайно, можете ввести і інше ім'я користувача, але краще, мабуть, розблокувати адміністраторську обліковий запис, а вже потім з неї поміняти всім, кому треба, паролі.

Якщо у вас ім'я користувача записано російською мовою, то нормально воно не відбитися через кирилиці. У такому випадку замість імені користувача вказуємо його RID в наступному вигляді: 0xRID . Тобто в моєму випадку: 0x01f4 . Тиснемо Enter .

Тепер програма пропонує нам такі варіанти дій для вибраного облікового запису: 1 - очистити пароль, 2 - змінити пароль, 3 - зробити користувача адміністратором, 4 - розблокувати обліковий запис, q - вийти і повернутися до вибору облікового запису. Вводимо 1 і натискаємо Enter .

Пароль знищений! Справу зроблено, залишилося вийти з програми. Вводимо знак оклику і тиснемо Enter .

Вводимо q і тиснемо Enter .

Підтверджуємо внесення змін. Вводимо y і натискаємо Enter .

Відмовляємося від продовження роботи в Offline NT Password and Registry editor і вводимо n , потім тиснемо Enter .

Витягуємо диск з дроту або флешку з гнізда usb, перезавантажуємо комп'ютер і насолоджуємося результатом. Пароль на вхід в Windows скинутий!

Природно, стаття призначена допомогти тим, хто дійсно забув пароль і не мав би інакше іншого виходу, як заново систему. Ні в якому разі наведені відомості не можна використовувати для будь-яких шкідницьких цілей.

Переглядів: 141 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar