Головна » 2017 » Січень » 4 » Що можна зробити з домашніми пристроями
21:25
Що можна зробити з домашніми пристроями


 

Зараз не потрібно пояснювати, що таке домашня мережа, тому що це поняття вже досить широко проникло до багатьох в квартири і заміські будинки. Однак, багато хто починає здогадуватися, що такий потужний засіб, як мережу можна використовувати ще для чогось, крім спільного доступу в інтернет через маршрутизатор.

Перш, ніж переходити до ознайомлення з приємними речами, необхідно прочитати про обов'язкову до виконання статтю - безпеку мережі . Крім зручностей мережу таїть в собі безліч загроз у вигляді вірусів , які дуже люблять подорожувати по мережі. Це ще один випадок, коли загрозу легше попередити, ніж потім довго і клопітно діагностувати і лікувати мережу.

Дійсно, домашня мережа - це дуже потужний засіб, що дозволяє вирішувати безліч завдань. Давайте розберемося, які завдання ми можемо вирішувати за допомогою домашньої мережі.

 

1. Спільний доступ до файлів.

Це можуть бути як фото з відпочинку, так і музика з відео. Організація такого централізованого сховища дозволяє отримати спільний доступ до ресурсів, позбавляючи від необхідності ходити від комп'ютера до комп'ютера з флешкою ​​або зовнішнім жорстким диском.

2. Спільний доступ до принтерів (і сканерів).

Принтер, сканер, або Багатофункціональний пристрій (МФУ) може бути підключено як до якогось з комп'ютерів мережі з подальшим відкриттям доступу до нього, так і підключено безпосередньо до мережі (дротового або бездротового).

3. Запуск UPnP медіасерверів (DLNA) для трансляції на телевізори відео, аудіо або фото - сервер надає інформацію не у вигляді файлів і папок, а в вигляді зручного каталогізатора, за яким зручно переміщатися за допомогою пульта дистанційного керування.

4. Організація цілодобового IP-відеоспостереження - теж важлива функціональність, заради якої деякі мережу і затівають.

5. Участь в мережевих іграх - думаю, що на цьому немає сенсу детально зупинятися, тому що з самого моменту появи мереж, користувачі намагалися при кожній слушній нагоді будь-що-небудь пограти один з одним.

 

 

 

Все це ми обов'язково розглянемо з вами. Клікайте по посиланнях (скоро вони з'являться до всіх пунктів) і переходите до відповідних розділів.

Переглядів: 134 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar