Головна » 2017 » Січень » 3 » Реєстрація (активація) Avast Free Antivirus
22:10
Реєстрація (активація) Avast Free Antivirus

Як провести реєстрацію (активацію) антивіруса Avast Free Antivirus.

Думаю, ні для кого не секрет, що Avast Free Antivirus - безкоштовний антивірус . Навряд чи у кого виникне питання, як завантажити Avast Free Antivirus або як його встановити. Але для того, щоб антивірусна програма повноцінно працювала необхідно її ще зареєструвати (або активувати) .Інакше це марна трата ресурсів комп'ютера, захаращення системи і помилкова впевненість в захисті. Тому давайте зараз докладно розглянемо, як же провести активацію безкоштовного антивіруса Аваст , тобто, як змусити його працювати.

Припустимо, що ми вже завантажили і встановили антивірус. Далі існує два способи зареєструвати Avast Free Antivirus . Перший - прямо з самої програми (необхідне з'єднання з Інтернетом), другий пов'язаний з отриманням ліцензійного коду заздалегідь (на момент установки Інтернет не потрібно).

1. Реєстрація антивіруса Avast з меню програми.

Для даного способу необхідно мати з'єднання з Інтернетом безпосередньо в момент активації.

Відразу після установки Avast Free Antivirus двічі клацаємо по з'явився помаранчевому значку Avast в правому нижньому кутку екрану (на панелі завдань), і відкривається головне вікно програми.

Тут натискаємо «Зареєструватися» , як показано на малюнку.

Перед нами з'явиться вікно, де Avast пропонує вам все-таки вибрати платну захист, але ми відмовляємося і натискаємо сіру кнопку «Виберіть» ( «Базовий захист»).

Відкривається вікно для реєстрації . Тут необхідно заповнити поля: ваше ім'я, прізвище, адресу електронної пошти . Після натискаємо «Увійдіть на безкоштовний ліцензійний ключ» .

Вітаю! Avast Free Antivirus тепер активований на рік. Останнє вікно, де нам знову пропонують перейти на платну версію ігноруємо: натискаємо«Я вважаю за краще залишити базову захист» або просто закриваємо.

От і все. Переконуємося, що Avast зареєстрований , і можна радіти життю ще 365 днів.

2. Реєстрація антивіруса Avast за допомогою реєстраційного коду.

Бувають випадки, коли необхідно провести реєстрацію Аваст на комп'ютері, що не має доступу до Інтернету. У цій ситуації можна отриматиліцензійний ключ заздалегідь з будь-якого комп'ютера, підключеного до всесвітньої павутини.

Заходимо на сайт avast.com в розділ Підтримка - Центр ліцензій або відразу переходимо за посиланням на сторінку реєстрації .

Заповнюємо обов'язкові поля: ім'я, прізвище, адресу електронної пошти . Увага! Необхідно вказати ваш реальний діючий адресу , тому що туди прийде лист з ліцензійним кодом для активації Avast Free Antivirus . Вводимо букви перевірки на нероботность і натискаємо «зареєструйтеся безкоштовно» .

Чекаємо. Лист повинен прийти протягом півгодини.

В отриманому листі переписуємо або копіюємо в текстовий файл ліцензійний ключ Avast . На малюнку зображений фрагмент цього листа від аваст і виділена область з ключем.

Після установки програми Avast Free Antivirus відриваємо її головне вікно подвійним кліком по іконці в правому нижньому кутку екрану.

Вибираємо розділ «Обслуговування» - «Реєстрація» . Натискаємо на «Ввести ліцензійний код» .

Вводимо отриманий з листа код в запропоноване місце.

От і все. Після введення коду і закриття ще одного пропозиції від Аваст спробувати інший їх продукт, можна впевнитися, що антивірус Avast Free Antivirus успішно зареєстрований і працює.

Нагадаю ще раз, що будь-яку з цих операцій можна проводити скільки завгодно раз, щороку отримуючи таким чином новий безкоштовний ліцензійний ключ і реєструючи Avast Free Antivirus заново.

Переглядів: 265 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar