Головна » 2017 » Січень » 24 » Процес «Бездіяльність системи» вантажить процесор?
12:13
Процес «Бездіяльність системи» вантажить процесор?

Для початку, розберемося, що таке процес «Бездіяльність системи». Це стандартна служба Windows, яка показує обсяг вільних ресурсів комп'ютера. Але деяких користувачів назва служби збиває з пантелику і вони шукають способи, як же зняти навантаження даного процесу.

Але, якщо це реальна служба «Бездіяльність системи», то нічого робити не потрібно, так як солідне значення в стовпці ЦП показує не споживання потужностей процесора, а його резерв.

диспетчер завдань

  1. Процес «Бездіяльність системи»
  2. Навантаження певного процесу на центральний процесор.
  3. Сумарне навантаження на процесор.

Віруси маскуються під службові процеси

У більшості випадків цей процес абсолютно нешкідливий, але іноді маскуватися під цю службу можуть віруси, які можуть реально створювати навантаження на процесор, тим самим обманюючи користувача, коли той захоче подивитися працюють процесори в диспетчері завдань.

Як визначити, що процес «Бездіяльність системи» заражений вірусами?  

Підрахуйте загальну навантаження усіма запущеними процесами (за винятком бездіяльності) і порівняйте з показниками в низу вікна диспетчера. Якщо бездіяльність системи показує завантаження 100% або близькі до цього числа показники, а сумарне навантаження на процесор не нульова, то у вашій системі оселився вірус.

При подібному зараженні, можна спробувати позбутися від вірусу якихось надійним антивірусним сканером , або встановити антивірусну програму , але надійніше за все, це нова установка операційної системи.

Замість висновків: крім того, що служба «Бездіяльність системи» повністю нешкідлива, вона допомагає визначити резерв центрального процесора і виявити наявність вірусів в системі.

Переглядів: 144 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar