Головна » 2017 » Лютий » 1 » Повертаємо старий дизайн ВКонакте за допомогою Stylish
23:11
Повертаємо старий дизайн ВКонакте за допомогою Stylish

Розробник Kesantielu Dasefern запропонував набір стилів для плагіна Stylish . Який дозволяє всім бажаючим повернути старий звичний вигляд соціальної мережі ВКонакте. Спосіб дуже простий, і всі хто не сприймає новий дизайн контакту, можуть з легкістю їм скористатися.

Як повернути старий дизайн Вконтакте?

Для повернення старого дизайн, необхідно встановити плагін Stylish . Перейдіть на сторінку плагіна і виберіть посилання для вашого браузера. Підтримка плагіна реалізована для найбільш популярних браузерів - яндекс.браузер, Firefox, Google Chrome і Opera.

Далі, після того як плагін буде встановлено в браузер, відвідайте сторінку стилів і натисніть зелену кнопку «Install with Stylish» для активації стилів старого дизайну.

2016-08-19_144903

Все, тепер заходите на сайт контакту і милуйтеся колишнім дизайном сайту. Варто сказати, що оформлення перебувати на стадії розробки. І не всі елементи виглядають як годиться, але в цілому перед вами буде старий добрий дизайн колишнього контакту.

старий Вконтакте

Незважаючи на всі недоліки даного способу, стиль скачали більше 30 000 чоловік. Розробник, попереджає про наявність недоробок і обіцяє незабаром привести все в робочий стан.

Переглядів: 165 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar