Головна » 2017 » Січень » 18 » Питання та відповіді про Internet-додатків
20:23
Питання та відповіді про Internet-додатків


 

Q: Як в Skype видалити повідомлення?


A: У налаштуваннях Internet-месенджера Skype в налаштуваннях є сторінка, на якій можна відключити і видалити історію повідомлень. 


Q: Мій Mail.ru-агент не бачить веб-камеру. Що мені робити?. 

A: Чекати нової версії агента, а тим часом спробувати використовувати Skype - він менш примхливий в даному питанні, та й взагалі вважається лідером в своєму класі. 


Q: Я не можу повноцінно працювати зі своєю поштовою службою через програму Outlook. Я можу отримувати листи, але при відправці пишуть помилку. 

A: Це говорить про те, що скоріше за все Ваш провайдер закрив для своїх клієнтів порт 25 (SMTP). Це робиться для перешкоджання розсилки спаму і іншого сміття. Відправку листів Ви можете використовувати або в захищеному режимі, або по альтернативному порту, дізнатися який Ви можете в допомоги до Вашої поштової служби. 


Q: А де я можу дізнатися про приховані смайликах в Skype ?. 

A: Ну, наприклад, на сайті http://www.skype.com/intl/ru/allfeatures/emoticons/ або наhttp://cs.ozerki.net/showthread.php?t=15757 , можливо в найближчому майбутньому ці дані з'являться і у нас на сайті в розділі "Довідкові дані". 


Q: А для чого мені потрібен Брандмауер (Firewall)? 

A: Ці речі ще називаються "міжмережевих екранів" - назва говорить сама за себе, - це Ваш захисник від зовнішніх загроз. Якщо Ви просто домашній користувач, то файрволла, що поставляється в комплекті з Windows Вам буде цілком достатньо по функціоналу. 


Q: Чи не працює мікрофон на вебкамера. 

A: Він працює, тільки дуже тихо. Взагалі на вебкамера не буває хороших мікрофонів, але на деяких примірниках взагалі щось з чимось. Ну або Ви не звернули увагу на рожевий штекерок, який потрібно вставляти в гніздо мікрофона звукової карти комп'ютера. 


Q: Чи можна завантажити відео з сайтів YouTube.Com і їм подібних? 

A: Можна! Для цього можна скористатися двома способами: - зайти на сайт http://videosaver.ru і завантажити цікавить відео через нього; - Завантажити безкоштовну програму (скоро з'явиться в нашому файловому архіві), яка називається Save2PC.

Переглядів: 137 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar