Головна » 2017 » Січень » 18 » периферійне устаткування
20:21
периферійне устаткування


 

Q: Як зробити так, щоб звук з звукової карти йшов на телевізор-монітор?


A: Для цього слід придбати (якщо не було в комплекті) шнур аудіоджек 3,5мм-аудіоджек 3,5 мм і підключити його в зелений роз'єм на звукової карти комп'ютера і в блакитний роз'єм на моніторі-телевізорі. 


Q: При друку на принтері білі (червоні, блакитні, жовті) смужки. 

A: Якщо принтер струменевий, то необхідно провести чистку друкуючих головок. Такий режим є в кожному принтері. Майте на увазі, що при кожному чищенні головок витрачається певна кількість чорнила. Якщо ж принтер лазерний, то необхідно поміняти якийсь із чотирьох картриджів, або завдає стрічку - вона теж має обмежений термін придатності та її треба міняти час від часу. 


Q: А яку аудіосистему можна підключити до оптичного роз'єму на моїй звуковий картці? 

A: Будь-яку, обладнану ресивером, який має відповідний вхід. 


Q: А як можна підключити телевізор до комп'ютера для перегляду фільмів? 

A: Якщо цей телевізор не має D-SUB чи інших специфічних роз'ємів, то для цього потрібна відеокарта, що має вихід s-video і перехідник на тюльпан. 


Q: У мене був комплект бездротова клавіатура і миша. Миша зламалася, я купив нову і вона себе неадекватно веде. У чому може бути справа? 

A: Швидше за все просто потрібно розташувати подалі один від одного приймачі сигналів клавіатури і миші і тоді все буде нормально працювати. 


Q: Я підключив до свого USB-хабу зовнішній жорсткий диск, але Windows пише "не вдалося визначити пристрій" - це пов'язано з несправністю жорсткого диска? 

A: Навряд чи тут справа в жорсткому диску. Я б рекомендував підключати його тільки до USB-гнізд, які знаходяться на системному блоці Вашого комп'ютера, або через активний USB-хаб (тобто має свій блок живлення). Ваша проблема полягає в тому, що пасивний хаб не витягує з харчування Ваш зовнішній жорсткий диск. Скажу більше - до деяких модифікацій зовнішніх жорстких дисків йде в комплекті подвійний USB-шнур, у якого з одного боку Mini-USB, або USB, який встромляється безпосередньо в роз'єм девайса, з іншого боку два USB-штекера. Один Дані + Харчування, другий Харчування - це пов'язано з тим, що не на кожній системі один USB-порт може витягнути харчування компактного жорсткого диска для ноутбука - а саме на основі таких робляться зовнішні жорсткі диски. 


Q: У мене на моніторі все якесь розпливчасте і вугласте, в чому може бути справа? 

A: Мабуть проблема в дозволі екрану. Справа в тому, що рідкокристалічні монітори мають фізичний дозвіл, тобто фіксована кількість точок по вертикалі і горизонталі. Решта дозволу вони емулюють, тому Вам потрібно просто виставити дозвіл, яке написано в інструкції до монітора (за замовчуванням, - це максимальний дозвіл, яке тільки можна поставити у властивостях екрану при наявності коректно встановлених драйверів під відеокарту. 


Q: У мене останнім часом фонують комп'ютерні колонки, в чому тут може бути справа? 

A: може бути справа в колонках, в блоці живлення комп'ютера, а так само в тому, що у Вас в настройках мікшера звукової карти звук на виході тихий, а на колонках посилення велике і тут підвищується чутливість підсилювача колонок до різних електромагнітним наведенням. 


Q: Я підключив телевізор до відеокарти комп'ютера, але зображення не чисте, а видно якісь смуги. у чому може бути справа? 

A: Я думаю, що проблема тут в проводі, яким з'єднаний комп'ютер і телевізор . Обов'язково повинен бути коаксіальний шнур і дуже бажано, щоб він знаходився подалі від електропроводки. Також, можливо, проблему вирішить організація заземлення системного блоку комп'ютера. Зрідка і наведення від нього бувають причиною перешкод. 


Q: Я підключив до комп'ютера TV-тюнер, але не знаю частоти каналів. 

A: Потрібно подивитися таблицю частот і, якщо щось не знайшли - писати на адресу, вказану в Контактах . 


Q: А де можна купити тлумачний принтер? Або сканер? 

A: Можна у будь-якого великого продавця комп'ютерної та орг.техніку, а можна замовити у нас. Крім того, що ми купимо і доставимо це прилад для Вас, ми зможемо надати допомогу в підключенні і налаштуванні. 


Q: бездротовий маршрутизатор (вбудований в модем) забезпечує поганий зв'язок. У чому може бути справа? 

A: Справа може бути в тому, що поруч з Вашим пристроєм знаходиться якесь джерело електромагнітного випромінювання, як то - телевізор, холодильник, або комп'ютер - будь-який пристрій, що працює від мережі 220 вольт, а так же стільниковий телефон - все це може негативно позначатися на зв'язок без проводів.Рецепт простий - спробувати переставити Ваше пристрій в інше місце. Бажано кудись вище, тому що частота радіохвилі становить 2,4 ГГц, а чим вище частота, тим більше вона схильна до всіляким стороннім впливам, а ще, якщо низька частота "стелиться" по землі, то висока "летить", тому краще точки доступу встановлювати не на підлогу, а кудись нібудьповише. Ще на шляху бездротової мережі може встати залізобетонна стіна - дуже серйозна перешкода для радіосигналу. "Ловити" може і буде, але не дуже добре.

Переглядів: 130 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar