Головна » 2017 » Січень » 3 » Пам'ятка інтернет-користувачеві. Частина 4.4. Журнал відвідувань в браузері Internet Explorer. Пошук, сортування, видалення.
21:39
Пам'ятка інтернет-користувачеві. Частина 4.4. Журнал відвідувань в браузері Internet Explorer. Пошук, сортування, видалення.

Продовжуємо розглядати використання, налаштування і очищення історії переглядів в популярних сучасних браузерах . У цій статті поговоримо провикористання журналу в браузері Internet Explorer . В інших частинах статті читайте про історію відвідувань в Google Chrome і Mozilla Firefox .

За традицією, перше питання - як відкрити та переглянути журнал відвідувань .

Як завжди, зробити це можна кількома способами.

У браузері Internet Explorer 9, 10, 11 .

На панелі меню в лівому верхньому кутку натискаємо Вид - Панелі браузера - Журнал .

Або в командному рядку браузера натискаємо Сервіс - Панелі браузера - Журнал .

Примітка . Якщо у вас не відображаються панель меню і командний рядок, то слід натиснути правою кнопкою миші у верхній частині браузера і вибрати Рядок меню і Командний рядок .

Також відкрити журнал можна за допомогою гарячих клавіш: Ctrl + Shift + H .

У браузері Internet Explorer 8 .

На панелі меню в лівому верхньому кутку натискаємо Вид - Панелі браузера - Журнал .

Або в командному рядку браузера натискаємо Сервіс - Панелі Explorer - Журнал .

Або на панелі обраного натискаємо Вибране , потім переходимо на вкладку Журнал .

Примітка. Якщо у вас не відображаються панель меню, командний рядок або панель обраного, то слід натиснути правою кнопкою миші у верхній частині браузера і вибрати Рядок меню , Командний рядок або Панель обраного .

Або відкриваємо журнал за допомогою комбінації гарячих клавіш: Ctrl + Shift + H .

Будь-який з перерахованих способів призведе до відкриття наступного вікна в лівій частині браузера.

Пошук і сортування

За замовчуванням, історія переглядів відсортована за датою (точніше за періодами відвідувань: день, тиждень, місяць). Щоб переглянути, які сайти були відвідані сьогодні, натискаємо відповідно на сьогодні і відкриваємо список. Для перегляду відвіданих сторінок, натискаємо на потрібний сайт.

Журнал відвідувань можна відсортувати не тільки за датою, а й по сайту (по вузлу в Internet Explorer 8), по відвідуваності і по порядку відвідування.

Для переходу до пошуку по історії відвідувань вибираємо Журнал пошуку ( Пошук в журналі в Internet Explorer 8). Тут в поле пошуку можна вводити або елементи адреси сайту, або назви (і російською, і англійською).

Видалення журналу відвідувань (повне і часткове)

Як і в інших браузерах , прати записи з журналу можна як повністю, так і частково .

При перегляді журналу за датою, можна видалити записи журналу відвідувань за період , натиснувши правою клавішею миші на потрібному періоді (наприклад, сьогодні) і вибравши Видалити . Аналогічну операцію можна виконати для видалення окремого запису сайту або сторінки.

Якщо сортування встановлена по сайту, можна видалити всі записи, що стосуються одного сайту , за весь період зберігання історії способом, зазначеному в попередньому абзаці.

Для очищення журналу відвідувань повністю , натискаємо в панелі меню Сервіс - Видалити журнал браузера ... ( Очистити журнал браузера ...в Internet Explorer 8).

Або в командному рядку натиснувши Безпека - Видалити журнал браузера ... ( Очистити журнал браузера ... в Internet Explorer 8).

Або скористатися комбінацією гарячих клавіш Ctrl + Shift + Del .

Відкриється вікно Очищення журналу браузера . Тут відзначаємо галочкою Журнал . Потім натискаємо Видалити .

Примітка 1 . Потрапити в вікно Очищення журналу браузера можна було і способами, описаними в статті про очищення кешу і куки браузера .

Примітка 2 . Як завжди нагадую, що якщо використовувати приватний режим (InPrivat в Internet Explorer) , то очищати історію потім не буде необхідності.

Відновлення останньої сесії

Відновити останню сесію в браузері Internet Explorer також можна декількома способами.

1. Відкриваємо нову вкладку і натискаємо Повторно відкрити останній сеанс . Для відкриття однієї з недавно закритих вкладок , натискаємоПовторно відкрити закриті вкладки і вибираємо потрібну зі списку.

2. На панелі меню натискаємо Сервіс - Відкрити знову останній сеанс перегляду .

3. На командному рядку натискаємо Сервіс - Відкрити знову останній сеанс перегляду .

Ось і все, що стосується роботи з журналом відвідувань (історією) в браузері Internet Explorer . Успіхів!

Переглядів: 164 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar