Головна » 2017 » Січень » 3 » Пам'ятка інтернет-користувачеві. Частина 4.3. Журнал відвідувань в Mozilla Firefox. Налаштування, пошук, фільтрація, очищення.
21:41
Пам'ятка інтернет-користувачеві. Частина 4.3. Журнал відвідувань в Mozilla Firefox. Налаштування, пошук, фільтрація, очищення.

Продовжуємо розглядати використання історії відвідувань в різних браузерах . На цей раз на черзі популярний браузер Mozilla Firefox . В інших частинах статті дивіться про роботі з історією в Google Chrome, Chromium і Internet Explorer

У Mozilla Firefox історія переглядів іменується журналом .

Отже, щоб відкрити журнал браузера Mozilla Firefox натискаємо в лівому верхньому кутку на помаранчевий значок Firefox . У меню вибираємоЖурнал - Показати весь журнал .

Якщо у вас в браузері відображена панель меню, то інтерфейс буде виглядати трохи інакше. У цьому випадку на панелі меню вибираємо Журнал , потім Показати весь журнал .

Аналогічного результату можна домогтися, використовуючи комбінацію гарячих клавіш Ctrl + Shift + H .

Відкриється вікно з заголовком Бібліотека , яке і являє собою журнал відвідувань.

Налаштування журналу переглядів

За замовчуванням записи в журналі групуються по певним часовим інтервалом. Наприклад: сьогодні, вчора, за 7 днів, за місяць, за 6 місяців і т.д. Чим старше записи, тим більше інтервал. Двічі клікнувши на одній з груп, ви розкриєте список сайтів, відвіданих в цей інтервал часу.

У журналі також передбачений пошук . Рядок пошуку розташовується в правому верхньому куті вікна Бібліотека .

Вид журналу можна налаштувати за своїм бажанням, натиснувши кнопку Вид - Показати колонки , і зазначивши там галочками цікавлять вас параметри. За замовчуванням, це Ім'я , Метка і Адреса . Я б додала до відображення ще Дата відвідування та Кількість відвідувань .

Крім того Mozilla Firefox пропонує різні варіанти сортування записів .

Очищення журналу відвідувань в Mozilla Firefox

Для видалення запису : виділяємо потрібний рядок, натискаємо правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо Видалити цю сторінку . Є ще корисна опція для видалення всіх записів про конкретний сайті . Для цього в згаданому контекстному меню обираємо не Видалити цю сторінку , а Забути про цей сайт .

Можна видалити всі записи, що належать певній групі . Наприклад, щоб видалити історію відвідувань за сьогодні, потрібно натиснути правою кнопкою миші на групі Сьогодні , і в контекстному меню вибрати Видалити .

Щоб очистити журнал повністю , робимо наступне: натискаємо на значок Firefox в лівому верхньому кутку, вибираємо в меню Журнал - Стерти недавню історію .

Аналогічно, якщо у вас відображена панель меню, натискаємо Журнал - Стерти недавню історію .

Також вікно очищення історії можна викликати, скориставшись гарячими клавішами Ctrl + Shift + Del .

У вікні очищення можна вибрати період, за який будуть стиратися дані: годину, два, чотири, добу або все. Для очищення історії відзначте галочкоюЖурнал відвідувань і завантажень . Потім натисніть Очистити зараз . У цьому ж вікні можна задати видалення куки і очищення кешу , як було розглянуто в одній з попередніх статей.

Нагадую, що всіх маніпуляцій з видаленням історії можна було уникнути, якщо скористатися приватним режимом . Крім того, Mozilla Firefox дає можливість користувачам заново відрегулювати, при якій браузер взагалі не буде запам'ятовувати історію відвіданих сайтів. Робиться це в такий спосіб.

На панелі меню вибираємо Інструменти - Налаштування .

Примітка . Щоб відобразилася панель меню, потрібно натиснути правою кнопкою миші у верхній частині браузера і відзначити галочкою Панель меню .

У вікні Налаштування переходимо на вкладку Конфіденційність і в розділі Історія вказуємо, що Firefox НЕ буде запам'ятовувати історію .

Після цього Mozilla Firefox запропонує перезапустити браузер. Погоджуємося.

Відновлення останньої сесії.

Для відновлення останньої сесії в браузері Mozilla Firefox натискаємо на значок Firefox , потім вибираємо Журнал - Відновити попередню сесію .

Або аналогічно, на панелі меню натискаємо Журнал - Відновити попередню сесію .

До речі, натиснувши на Журнал тим чи іншим способом, ви вже можете побачити список останніх відвіданих сторінок.

Це все, що стосується роботи з журналом відвідувань в Mozilla Firefox . Успіхів!

Переглядів: 169 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar