Головна » 2017 » Січень » 3 » Пам'ятка інтернет-користувачеві. Частина 4.2. Історія переглядів в Google Chrome і Chromium. Пошук, сортування, видалення.
21:44
Пам'ятка інтернет-користувачеві. Частина 4.2. Історія переглядів в Google Chrome і Chromium. Пошук, сортування, видалення.

У попередній статті розглядалося, що таке історія відвідувань в браузерах в цілому. Тепер перейдемо до практики, до конкретних дій і інструкцій.

Розглядати використання історії переглядів будемо на прикладі браузера Google Chrome . У браузері Chromium всі дії абсолютно ідентичні. Якпрацювати з журналом в Mozilla Firefox , Internet Explorer читайте в інших частинах статті.

Натискаємо на три горизонтальні смужки в правому верхньому куті вікна браузера Google Chrome для відкриття меню (в інших версіях браузера - іконка гайкового ключа або три точки). Потім вибираємо Історія .

Відкриється вікно з історією відвіданих сторінок.

Це ж вікно можна відкрити натисканням на клавіатурі гарячих клавіш Ctrl + H .

Пошук і сортування

Записи відсортовані за датою створення. Передбачено пошук по історії , куди можна вводити ключові слова, як при звичайному пошуку, або елементи адреси сайту. Тоді записи в історії будуть відфільтровані згідно із запитом.

Якщо натиснути на трикутничок в кінці рядка будь-якого запису і у випадаючому списку вибрати Інші записи з цього сайту , то буде відображено історію відвідувань саме цього сайту.

Повне і часткове видалення історії переглядів

Якщо ви хочете стерти історію відвідувань за певний період, то натисніть Очистити історію .

З'явитися вікно, в якому можна вибрати період, за який хочете видалити дані (весь час, останню годину, день, тиждень, місяць), і вибрати, що хочете стерти. Поставте галочки Очистити історію переглядів і натисніть Очистити історію в нижньому правому куті віконця. Тут можна задати такожочищення кешу і куки .

Якщо ви хочете видалити тільки один запис з історії , то натисніть на трикутничок в кінці рядка і в списку, що розкрився клікніть на Видалити з історії.

Якщо хочете видалити відразу кілька записів , то відзначте їх галочками (місце, де можна поставити галочку з'являється при наведенні курсора на рядок) і натисніть Видалити вибрані елементи .

Пам'ятайте, що вам не довелося б прати записи з історії вручну, якби ви скористалися режимом інкогніто в браузері Google Chrome .

Відновлення останньої сесії.

Щоб швидко відкрити сторінки з останніх сесій браузера, відкрийте нову вкладку, в правому нижньому кутку клікніть на Недавно закриті сторінки .З'явитися випадає сторінок, які були відвідані останніми. У більш пізніх версіях браузера для відкриття цього списку натискаємо на три точки в правому верхньому куті вікна браузера, потім пункт Історія .

Це все, що потрібно знати при використанні історії переглядів в Google Chrome і Chromium . Успіхів!

Переглядів: 168 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar