Головна » 2017 » Січень » 3 » Пам'ятка інтернет-користувачеві. Частина 4.1. Історія переглядів (відвідувань) в браузерах. Що це і коли може стати в нагоді?
21:55
Пам'ятка інтернет-користувачеві. Частина 4.1. Історія переглядів (відвідувань) в браузерах. Що це і коли може стати в нагоді?

Історія переглядів або журнал відвідувань в браузерах

Поговоримо про історії відвіданих сторінок в браузері , а саме, де її можна переглянути в різних веб-браузерах, і як видалити.

Коли може знадобитися переглянути історію відвідувань ?

Наприклад, ви знайшли якусь корисну статтю в Інтернеті або сайт, але забули додати сторінку в Вибране (або в Закладки). Знайти цю ж сторінку заново може бути проблематично, особливо, якщо ви натрапили на неї випадково. Тут і може допомогти історія переглядів . Відкривши її, ви можете побачити список всіх відвіданих вами сайтів. Ймовірно, знайти потрібну сторінку в цьому списку буде куди легше, ніж заново шукати її через одну з пошукових систем Інтернету.

Або ви хочете дізнатися, які сторінки відкривали в браузері інші користувачі комп'ютера. Наприклад, не заходять чи на якісь підозрілі сайти ваші діти.Або навпаки, батьки). Також в нагоді з'ясувати, які сайти були відвідані в день, коли ви, наприклад, зловили вірус-банер від шахраїв-вимагачів в Інтернеті. Щоб потім обережніше ставитися до цих Інтернет-ресурсів. Головне не відкривайте ці сайти заново, а тільки подивіться назви! Інакше ризикуєте знову завантажити собі вірус. Звичайно, від подібної проблеми може зберегти антивірус , але слід розуміти, що стовідсоткового захисту не буває ніколи, і бути і самим уважними, обережними в Інтернеті.

Розглянемо, як відкрити історію переглядів (або журнал) в різних браузерах, як працювати з цим списком, а також як стерти ці записи повністю або частково . Прати історію відвідувань вам може знадобитися, якщо ви, наприклад, не хочете, щоб інші користувачі комп'ютера могли дізнатися, які сторінки ви переглядали, і при цьому ви не користувалися режимом інкогніто (або приватним) , який дозволив би вам не залишати в браузері слідів вашої активності.

Крім адреси сторінки в історії, як правило, зберігатися ще дата і час відвідування. Крім того, в різних браузерах передбачені додаткові опції по роботі з історією переглядів, такі як пошук, фільтрація, видалення.

Зупинимося детальніше на деяких найбільш поширених браузерах:

Працюємо з історією переглядів в Google Chrome і Chromium.

Використовуємо журнал в Mozilla Firefox.

Журнал в браузері Internet Explorer.

Переглядів: 431 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar