Головна » 2017 » Серпень » 19 » Опис, інформація, Ціни послуги Elo Boost в League Of Legends
16:37
Опис, інформація, Ціни послуги Elo Boost в League Of Legends

Купити Перші 10 відбіркових ігор рентабельно тим хто не так давно знайшов власний 30 лвл, і не зміг пограти рангових ігор або на самому початку будь-якого свіжого сезону, коли у гравців обнуляют статистику за минулий рік ранкед ігор. elo boost league of legends, зможе допомогти вам піднятися до необхідного вам дивізіону або ліги, за дуже холодну вартість.

Наші бустери, кваліфіковані гравці, найвищих ліг, здатні взятися навіть за найбільш важкі заявки, роблячи їх як соло так і спільно з клієнтом, розуміючи всі нюанси гри вони можуть вихопити перемогу навіть у найбільш невиправних варіантах.

Резон в тому що б доручити пограти головні перші 10 ігор в ранкеде, кваліфікованому гравцеві, який забезпечить вам за підсумками 10 ігор, максимально можливий дивізіон або лігу, звівши до максимуму число втрачених ігор, або відігравши без поразок. 
- 1400р 
- Вартість однієї гри 140р

Як замовити послугу Elo Boost? 

Після того як ви зорієнтуйтеся з Elo Boost-му, ви пишіть власне повідомлення адміністратору Hedin показуючи такі дані: 
У варіантах коли визначення розцінки за буст не складає неприємності, можна переслати дані і плату, що не вичікуючи рішення. 
1) Виноска на ваш аккаунт (http://www.lolking.net). 
2) Звідки до куди ви бажаєте збільшити власний аккаунт. 
3) Скільки вам дає LP за перемогу. 
4) Метод оплати. (Вебмані / Киви / Yandex) 
Дані віртуальних гаманців WM, Yandex можна отримати зі Сторінки Гаранта, для оплати через ківі номер уточнюйте у власному повідомлення. 
5) Після того як ви купуєте відповідь про вартість Elo Boost -та, ви оплачуєте замовлення, повідомляєте нам дані від вашого профілю, ми починаємо работать.Повишеніе одного дивізіону займає до 48 годин. 
6) Оцінки про бусте кидати Тут Ми станемо вдячні в разі якщо ви додасте скрін пересування, результату буста по можливості, опис замовлення, і ваше відчуття.

Переглядів: 555 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar