Головна » 2017 » Січень » 14 » Ноутбук або нетбук: що вибрати?
20:59
Ноутбук або нетбук: що вибрати?

І так, ви замишляє покупку нового портативного комп'ютера, але сумніваєтеся, купити ноутбук або нетбук. Давайте спробуємо розібратися в тому, що саме потрібно вам.

Що таке нетбук?

Що таке ноутбук все знають, причому, багато хто не з чуток. А що за звір, цей самий нетбук? В принципі, це той же ноутбук, тільки маленького розміру, з не дуже потужним центральним процесором, відсутнім DVD-приводом і простенької відеокартки.

За своєю суттю нетбуки - це "полегшені" ноутбуки, які створені просто для навігації по мережі інтернет. Вони тому і називаються NetBook - Net - мережа (англ.) Крім маленького розміру, нетбуки мають ще відносно невисокою ціною, в порівнянні зі своїми повноформатним братами.

Порівнюємо плюси і мінуси.

Звичайно, не зовсім коректно говорити про плюси і мінуси цих пристроїв хоча б тому, що вони спочатку створювалися з трохи різними цілями. Якщо ноутбук підходить для організації повноцінного робочого місця, то нетбук, - це щось на зразок електронної записної книжки, яка має функцію виходу в інтернет.

Порівняння я привожу лише для більшої наочності і кращого розуміння, що підходить саме вам. Поїхали!

 

Мінуси нетбуків, в порівнянні з ноутбуками:

- Відсутність DVD-приводу - якщо необхідно прочитати диск, необхідно придбати зовнішній USB-привід; 
- Маленька діагональ екрану - якщо поганий зір, - все очі зламати можна, однак, необхідно пам'ятати, для чого спочатку призначалася цей пристрій; 
- Не дуже потужний процесор і відеопідсистема - забудьте про HD-Відео, буде слайдшоу; 
- Клавіатура - 80% від розміру повноформатної, просто потрібно звикнути.

Тепер плюси:

 

- Відносно низька ціна; 
- Відсутність DVD-приводу - так, це відразу і мінус і плюс - таким чином виробники змогли зменшити розмір пристрою; 
- Маленька діагональ екрану - не забувайте, що і сам комп'ютер маленький, а якщо потрібно попрацювати з документами, можна знайти можливість підключити його до зовнішнього монітора; 
- Не дуже потужний процесор і відеопідсистема - зате з шестисекційною акумулятором працює від 6 до 8 годин від батареї; 
- Легко поміщається в дамську сумочку або невеликий портфель, що дозволяє користуватися комп'ютером, навіть, в метро або громадському транспорті, не кажучи вже про різні кафе з доступом в інтернет по WiFi.

 

 

 

В яких випадках вибрати саме нетбук?

- Якщо ви постійно в роз'їздах, але вам потрібно бути в курсі подій і мати доступ до електронної пошти та / або корпоративної мережі; 
- Якщо вам потрібно портативний програматор різних бортових комп'ютерах і інших пристроїв; 
- В поїздках для комфортного спілкування по Skype (на нетбуці є все необхідне для цього); 
- А ще на ньому теж є косинка, в яку можна грати в дорозі (смайл).

 

Іншими словами, якщо вам потрібно працювати постійно з ресурсоємними програмами вдома або в офісі, але стаціонарний комп'ютер з якихось причин не підходить - краще віддати перевагу повноцінному ноутбука. Якщо ж для вас в пріоритеті підвищена мобільність і до продуктивності комп'ютера немає особливих вимог, то ваш друг - нетбук.

Особисто я планую придбання нетбука з шестисекційною акумулятором для того, щоб мати можливість, навіть перебуваючи в метро, ​​проводити час з користю.

Переглядів: 151 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar