Головна » 2017 » Січень » 1 » Microsoft припинить підтримку Windows XP через півроку
22:15
Microsoft припинить підтримку Windows XP через півроку
Windows XP

Представники компанії Microsoft нагадують всім користувачам, що через пів року припиниться всіляка підтримка ОС Windows XP. Також через аналогічний проміжок часу буде зупинена підтримка і MSOffice 2003.

Через 6 місяців персональні комп'ютери, що працюють під управлінням Windows XP, залишаться без нових оновлень, завдяки яким підтримувалася на належному рівні захист від вірусів. Також користувачі цієї редакції Windows не зможуть отримувати останні виправлення, націлені на покращення безпеки ОС.

Представники Microsoft заявили, що на момент виходу Windows XP була однією з найбільш передових ОС. Але з моменту її релізу минуло вже більше 12 років і вона безнадійно відстала від інших гравців цього ринку.

У світлі припинення підтримки цієї редакції ОС, користувачі, які продовжили використовувати Windows XP SP3 і після закінчення піврічного терміну, підданий свій комп'ютер таким небезпекам:

  • Значно знизиться рівень безпеки даних, оскільки ОС більш не отримуватиме необхідні оновлення та виправлення. В результаті, зловмисникам буде набагато простіше проводити успішні атаки на ПК, що працюють під її управлінням.
  • Велика частина виробників комплектуючих та іншого обладнання також відмовиться від підтримки Windows XP. Варто відзначити, що ряд компаній не підтримує редакцію Windows вже з 2011 року.
  • Помітне зниження продуктивності, оскільки сучасні ПК можуть похвалитися тими функціями і можливостями, які WindowsXP адекватно «сприймати» не може. Яскравий приклад такої «обмеженості» - відсутність вбудованої підтримки сенсорних екранів.
  • Помітне збільшення коштів, необхідних для підтримки працездатності персонального комп'ютера.

Фахівці софтверного гіганта настійно рекомендують користувачам зробити плавний перехід на більш нові версії ОС, наприклад на Windows 7 або Windows 8. Для великих організацій при необхідності можуть бути надані докладні інструкції з розгортання нових ОС, а також по їх подальшої налаштування.

Переглядів: 141 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar