Головна » 2017 » Серпень » 18 » Компрессометр для дизельных и бензиновых двигателей
19:56
Компрессометр для дизельных и бензиновых двигателей

Компресометром називається вимірювальний прилад, який визначає компрессионное тиск в надпоршневій камері ДВС. Знаючи його, можна діагностувати визначити потребу в ремонті. Тому компрессометр дизельний або бензиновий є на будь-якому СТО та автосервісі. Оскільки ціна на компрессометр даного пристрою невисока, воно популярно серед автолюбителів.

Компрессометр для дизельних і бензинових двигунів

Компрессометр для дизельних двигунів або бензинових має досить просту будову - шланг, що підключається до двигуна і манометр.

Компресометри для бензинових двигунів

Залежно від призначення бувають:

  • Компресометри для бензинових двигунів;
  • Компрессометр для дизельних двигунів.

За своєю будовою вони абсолютно однакові. Різниця обумовлена ​​тим, що в дизельних двигунах рівень компресії палива набагато вище, тому манометри і перехідники відрізняються. В цілому компрессометр для дизеля варто трохи вище свого бензинового аналога.

  • Компресометри для бензинових двигунів приєднуються до отвору під свічку запалювання. Щоб підключити прилад, потрібно насадка, що підходить під тип двигуна. Тому багато компресометри комплектуються перехідниками і насадками.
  • Для підключення компрессометра дизельного потрібне жорстке приєднання, оскільки тиск в камері набагато вище. Насадка вкручується в спеціальну різьблення. Варіантів виконання цього з'єднання досить багато, тому професійний компрессометр для дизельних двигунів має велику кількість насадок.

Компрессометр купить

Компрессометр для дизельных двигателей

В нашем ассортименте имеются разные модели измерительных приборов. Вы сможете подобрать и купить компрессометр для бензиновых и дизельных двигателей, цена которых весьма привлекательна. У нас можно компрессометр купить с доставкой в любой регион страны и ближнего зарубежья.

Переглядів: 398 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar