Головна » 2017 » Січень » 14 » Як звільнити пам'ять на Android-пристрої?
20:29
Як звільнити пам'ять на Android-пристрої?

Сьогодні ми розглянемо невелику утилітки для очищення пам'яті Андроїд-пристроїв (смартфонів і планшетів), яка дозволяє очистити пам'ять через видалення кешованих додатків і ... збільшити час роботи пристрою від батареї.

       Ця стаття зможе допомогти вам, якщо у вас будь-андроїд-пристрій з ОС Android версії 2.2 і вище, тобто це широкий вибір пристроїв від таких виробників, як Samsung, Asus, 3Q і брендовані пристрої від Мегафон, Білайн і МТС.

       Утиліта Супероптімізація володіє великим функціоналом, має російський інтерфейс і настільки проста у використанні, що з нею розбереться, навіть, дитина або пенсіонер.

 

Де його взяти?

       Якщо ви володієте Android-пристроєм, то ви вже напевно дізналися про існування маркету Google Play. Причому даний сервіс є і на пристроях від фірми Samsung, які мають доступ ще й до головного сховища від Samsung, де так само користувачам пропонується завантажувати додатки, перевірені інженерами Samsung.

       Стаття написана для всіх, тому ми будемо ставити програму зі сховищ Google Play - відповідний значок є у вас в пристрої.

       Далі в пошуковий рядок необхідно ввести Супероптімізація і у вас в результатах пошуку вийде один єдиний значок-посилання на однойменну програму.

 

 

 

запускаємо програму

       Перше вікно пропонує нам автоматичну оптимізацію, яка включає в себе завершення кешованих процесів за ознакою їх використання. Далі можна перейти в наступну вкладку "Організація додатків".

 

 

       Тут багатьох чекатиме сюрприз - в списку досить багато додатків, які висять в пам'яті, використовують процесорний час, причому під час чимале, але використовуються вами час від часу. Вибираємо список програм, які вам в даний момент не потрібні і натискаємо кнопку "Додаток закрито". На жаль, переклад досить кострубатий, але краще такий, ніж взагалі ніякого. У третій вкладці нам уже, в принципі, робити нема чого, тому ми встигли все очистити в двох попередніх. Можете зайти туди лише для профілактики.

 

 

       Якщо зайти в меню, то можна вибрати пункт "Батарея".

 

 

       Тут ви можете ознайомитися з поточним станом батареї, а так само активізувати режим Eco, який відрубує всі комунікації, звук, вібрацію і знижує рівень підсвічування. Якщо в даний момент ваш планшет потрібно тільки для читання книги, то можете сміливо активізувати цей режим і ви зможете читати без підзарядки довше. При деактивації режиму відновляться настройки, які використовувалися на вашому пристрої до включення Eco-режиму.

 

 

       Переміщення програм на SD-карту, щоб звільнити системну пам'ять. Строго кажучи, цю процедуру ви можете зробити і штатними засобами андроїда, але не буде криміналу, якщо ви зробите перенесення програм, використовуючи інструменти програми.

Що ще можна зробити?

       Програма дозволяє очистити вміст журналів дзвінків, допомогти налаштувати гучність і яскравість екрану, і ще безліч речей.Нижче я привожу відео від розробника з докладним оглядом програми.

 

Переглядів: 152 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar