Головна » 2016 » Грудень » 29 » Як зробити резервну копію драйверів Windows
15:44
Як зробити резервну копію драйверів Windows

Навіщо може знадобитися скопіювати драйвера Windows ? Якщо ви плануєте переустановлення операційної системи, то резервне копіювання драйверів допоможе значно прискорити процес подальшої настройки системи, а часто і позбавити від можливої проблеми пошуку і підбору відсутніх драйверів.

У цій статті буде описаний один із способів, як створити резервну копію встановлених драйверів в Windows 8.1 і Windows 10.

Отже, виконуємо наступні дії:

Натискаємо на клавіатурі клавіші Win + Q ( + Q), з'явиться бічна панель, в поле пошуку вводимоPowerShell . Пошук швидко знайде нам потрібний файл, він буде називатися Windows PowerShell , натискаємо на ньому правою кнопкою миші, вибираємо Запуск від імені адміністратора .

Скопіювати драйвери виндовс

У запустити вікні Адміністратор: Windows PowerShell вводимо таке:

Експорт-WindowsDriver -Online -destination D: \ Drivers

і натискаємо на клавіатурі Enter , щоб запустити процес копіювання драйверів .

Розглянемо докладніше останній пункт цієї команди D: \ Drivers . Тут D: \ - це шлях до диска. Ви можете вказати шлях у будь-якому іншому диску, наприклад до вашої USB-флешці. Drivers - назва папки, куди збережуться файли драйверів. Вкажіть стару назву побажаєте. Якщо такий папки немає, то вона буде створена автоматично, хоча можна створити таку папку заздалегідь з будь-якою назвою.

Зробити копію драйверів Windows

Отже, після натискання на Enter почнеться процес копіювання драйверів в вказане місце. У вікніWindows PowerShell ми можемо бачити звіт про хід копіювання.

Копія драйверів Windows

Вивантажені драйвери будуть збережені в окремі папки з назвами драйверів в файли з розширенням .inf .Резервна копія драйверів Windows створена.

Як створити копію драйверів Windows

Тепер ви знаєте, як скопіювати драйвери Windows . Надалі, ви можете використовувати створену резервну копію драйверів, наприклад, після перевстановлення Windows.

Переглядів: 176 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar