Головна » 2017 » Січень » 3 » Як записати ISO образ на диск
21:29
Як записати ISO образ на диск

Іноді виникає необхідність записати ISO образ на CD / DVD диск ( що таке файл-образ можна прочитати тут ). Певні вбудовані функції запису образів на диск є і в операційній системі, однак я вважаю за краще використовувати для запису ISO на диск спеціалізовані програми (як, втім, і для запису інших даних - відео, музики, файлів). І раз даний сайт присвячений безкоштовним програмам , то їх і будемо розглядати.

Представлю тут три способи, як записати на диск ISO образ (для будь-якого іншого файлу образу дії будуть абсолютно аналогічні):

за допомогою Ashampoo Burning Studio 6 FREE

за допомогою CDBurnerXP

стандартними засобами Windows

Спосіб 1. Записуємо образ ISO на диск за допомогою Ashampoo Burning Studio 6 FREE.

1. Завантажуємо Ashampoo Burning Studio 6 FREE .

2. Встановлюємо Ashampoo Burning Studio 6 FREE.

Процес встановлення не являє собою нічого складного. Погоджуємося з умовами ліцензійної угоди, тиснемо Далі і чекаємо, поки завершитися процес установки.

3. Відкриваємо Ashampoo Burning Studio 6 FREE (якщо ви тільки що встановили цю програму, то вона відкриється сама по завершенні установки).

Вибираємо Створити / записати образ диска - Записати CD / DVD / Blu-ray диск з образу диска .

У вікні Запис образу диска для вказівки бажаного файлу образу натискаємо Огляд .

У вікні Вибір виду диска знаходимо потрібний файл образу і відкриваємо його, двічі клацнувши або виділивши за допомогою миші і натиснувшиВідкрити .

Тепер, коли поле Шлях образу диска заповнене, натискаємо Далі .

Вставляємо порожній диск. Можна не порожній, якщо диск підтримує перезапис ( про типи дисках докладніше читайте тут ). В цьому випадку диск буде автоматично очищений і перезаписан.

Якщо у вас кілька дисководів, то вказуємо той, в який вставили диск. Якщо натиснути на кнопку Відкрити трей , то відкриється вказаний дисковод.

Для початку запису натискаємо Записати .

Чекаємо успішного завершення запису. Диск готовий до використання.

Спосіб 2. Записуємо образ ISO на диск за допомогою CDBurnerXP.

1. Завантажуємо CDBurnerXP .

2. Встановлюємо CDBurnerXP.

Тут теж все просто. Запускаємо інсталяційний файл. Натискаємо Далі . Відзначаємо точкою Я приймаю умови угоди і вибираємо Далі , поки не доберемося до Вибору компонентів . Програма CDBurnerXP багатомовна і пропонує встановити безліч мов. Нам досить російського, тому залишаємо галочку тільки навпаки Russian (Russia) (ви можете вибрати для себе і інші потрібні) і тиснемо Далі і Встановити . На правах реклами нам пропонується зареєструватися в он-лайн грі. Ставимо крапку навпроти Відхилити (якщо ви, звичайно, раптом не побажали приєднатися до гри). Так чи інакше потім вибираємо Далі і чекаємо завершення установки. Натискаємо Завершити .

3. Запускаємо CDBurnerXP (після установки запуститися автоматично).

Двічі натискаємо на Записати ISO-образ (або виділяємо Записати ISO-образ і натискаємо ОК ).

Натискаємо на Browse ... для вибору файлу образу.

Вказуємо потрібний файл.

Поле ISO-образ для запису заповнене, можна починати прожиг. У цьому вікні ви також можете вибрати пристрій запису (яким дисководом будете проводити запис - якщо у вас їх більше одного), швидкість запису: 8x, 4x, 2.4x і т.д., метод і додаткові опції записи. Потім натискаємо Записати диск .

Чекаємо закінчення запису і витягаємо з дисковода готовий диск.

Спосіб 3. Записуємо образ ISO на диск за допомогою стандартних засобів Windows.

У цьому способі нам не буде потрібно ні завантажувати, ні встановлювати додаткові додатки.

Просто відкриваємо папку, де перебувати наш файл-образ. Натискаємо на ISO-файлі правою кнопкою миші. Вибираємо в контекстному менюВідкрити за допомогою - Засіб запису образів дисків Windows . Якщо у вас у виборі цього не видно, то натисніть Вибрати програму ... і двічі клікніть наЗасіб запису образів дисків Windows в списку.

Відкриється Засіб запису образів дисків Windows . Зазначаємо, який дисковод будемо використовувати (якщо у вас їх декілька), і натискаємо Записати.

Чекаємо завершення запису, і диск готовий до використання.

На цьому все. Природно способів запису ISO образів на диск незліченно більше, але і наведених повинно бути достатньо, щоб будь-який користувач успішно впорався з цим завданням. Успіхів!

Переглядів: 149 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar