Головна » 2017 » Січень » 4 » Як визначити IP-адресу маршрутизатора. Логіни і паролі за замовчуванням.
21:28
Як визначити IP-адресу маршрутизатора. Логіни і паролі за замовчуванням.

Питання: "Який адресу у маршрутизатора | повторювача | точки доступу?" - Задається в інтернеті досить часто. Спробуємо розібратися, як визначити цей самий загадковий IP, а так же розберемо самі часто поширені логіни і паролі для входу.

       Почнемо, мабуть, з адрес. Найпростіший спосіб визначити адресу маршрутизатора - це зайти в Властивості мережевого підключення: 

       - для Windows Vista / 7 Пуск> Панель управління> Центр управління мережами і загальним доступом> Клацаємо по активного підключення і вибираємо Відомості - адреса шлюзу - це і є адреса вашого маршрутизатора 

       - для Windows 2000 / XP Пуск> Панель управління> Мережеві підключення> клацаємо правою кнопкою мишки по значку з'єднання і вибираємо Стан> Вкладка Підтримка - адреса шлюзу - це і є адреса вашого маршрутизатора. 

       Якщо вас цікавить адреса бездротової точки доступу, то можна спробувати нижченаведені дані, або звернутися до інструкції, тому що адреса точки доступу може знаходитися в іншій підмережі і вам ніяк до неї не добратися, не змінивши вручну адресу мережевого адаптера свого комп'ютера.

       Отже, список адрес: 

       Для маршрутизаторів (іноді для бездротових точок доступу)

       192.168.0.1 
       192.168.1.1 
       192.168.10.1 

       Для повторювачів і точок доступу

       192.168.0.254 
       192.168.1.254 
       192.168.10.254

 

Логіни і паролі за замовчуванням.

       Найчастіше в якості логіна в адміністративну частину мережевого пристрою вказується admin , рідше administrator , причому необхідно перевірити варіанти різні варіанти написання: admin, Admin, ADMIN і те ж саме з Administrator . На деяких мережевих пристроях Trendnet поле логін при вході в адмін-панель залишається порожнім.

       В якості пароля найпоширеніші варіанти: admin, Admin, ADMIN, 1 234 (Zyxel) - хоча бувають винятки. Наприклад, пароль за замовчуванням - порожнє поле.

 

Замість висновку.

       Незважаючи на те, що вищенаведені дані дозволяють отримати доступ до більшої частини пристроїв, іноді потрібно або пошукати інструкцію в інтернеті, або натиснути і утримувати кнопочку Reset на пристрої, щоб скинути всі настройки до заводських. Природно, останній спосіб не ідеальний, але тим не менше іноді єдиний можливий. В цьому випадку вам доведеться виробляти свій пристрій з нуля.

Переглядів: 129 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar