Головна » 2017 » Січень » 3 » Як відобразити приховані файли і папки
22:08
Як відобразити приховані файли і папки

Іноді виникає необхідність зробити доступними приховані файли або папки , відобразити їх, зробити видимими. Давайте розглянемо, як це зробити в операційний системах Windows XP і Windows 7 (в Windows Vista і 8 аналогічно). Саме вікно "Параметри папок" у всіх версіях Windows однаково, відрізняється лише спосіб відкриття даного вікна.

1. Windows XP

Спосіб 1. Відкриваємо Провідник (або Мій комп'ютер ). У верхньому лівому кутку шукаємо стандартну панель меню (Файл, Правка, Вид ...).Натискаємо Сервіс - Властивості папки ... .

Спосіб 2. Відкриваємо Панель управління (через меню Пуск ), вибираємо Властивості папки . Якщо не знайшли даний пункт, то зліва потрібно натиснути «Переключення до класичного вигляду» .

2. Windows Vista / 7 (8)

Заходимо в Панель управління (через меню Пуск ). Вибираємо пункт Параметри папок . Якщо не знайшли, то в правому верхньому куті панелі керування є слово «Перегляд:» і поруч можна вибрати варіант відображення: «Категорія» , «Великі значки» , «Дрібні значки» . Вибираємо один з двох останніх варіантів. Тепер ви точно знайдете потрібний пункт Параметри папок .

Після цього у всіх перерахованих вище операційних системах перед вами відкриється вікно, де можна налаштувати відображення прихованих папок і файлів . Далі порядок дій буде однаковий, незважаючи на невеликі відмінності в зовнішньому вигляді вікон.

Переходимо на вкладку Вид . Під написом Додаткові параметри знаходиться список параметрів, які можна відзначити. Прокручуємо цей список вниз до кінця. Ставимо крапку навпроти «Показувати приховані файли, папки і диски» , знімаємо галочку «Приховувати захищені системні файли» (тут система видасть попередження, відповідаємо Так ). Натискаємо «Застосувати» і «Ок» .

Все готово. Тепер все приховані і системні папки і файли відображаються як звичайні. Коли необхідність у цьому зникне, можна знову зайти вПараметри папок і на вкладці Вид натиснути «Відновити умовчання» .

Переглядів: 147 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar