Головна » 2016 » Грудень » 29 » Як відключити рекламу в uTorrent
15:45
Як відключити рекламу в uTorrent

uTorrent - одна з найпопулярніших програм, якою користуються левова частка користувачів для скачування і роздачі торрент-файлів .

У програми uTorrent безліч плюсів: вона зручна, проста в користуванні, займає мало місця і т.д. Але як з'ясувалося, є і мінуси - це наявність нав'язливих рекламних блоків зверху і в бічній панелі. Нижче ви можете подивитися на приклад такої реклами. У цій статті розглянемо, як позбутися від цього мінуса програми і відключити всю рекламу в uTorrent, і навіть нагадування про pro-версії .

Як прибрати рекламу в uTorrent

Для відключення реклами в uTorrent відкрийте пункт меню Налаштування і натисніть Налаштування програми , або натисніть на клавішіCtrl + P на клавіатурі, або клікніть на іконку шестерінки, що знаходиться в правому верхньому кутку програми.

Щоб прибрати рекламу uTorrent , внесемо зміни в деякі параметри.

У вікні Налаштування знайдіть пункт Додатково і в поле пошуку Фільтр введіть offers

Тепер необхідно змінити значення наступних змінних:

offers.left_rail_enabled

offers.sponsored_torrent_offer_enabled

Міняємо значення на false (НІ) . Щоб це зробити, потрібно клікнути на потрібний параметр один раз, він подсветится синім кольором і трохи нижче побачите Значення, де легко зможете поставити крапку біля НІ (false), подвійне клацання по потрібному параметру змінить значення на ТАК чи НІ автоматично.

Параметр offers.left_rail_enabled відповідає за рекламний блок в бічній панелі.

Параметр offers.sponsored_torrent_offer_enabled відповідає за рекламний блок зверху.

Щоб відключити пропозицію скачати pro-версію uTorrent , вписуємо в полі Фільтр значення gui .

Параметр gui.show_plus_upsell також встановлюємо в значення false аналогічно. Параметр gui.show_plus_upsell відповідає за нагадування про Pro версії.

Не забудьте натиснути на Ок після всіх виконаних дій.

Для того щоб зміни вступили в силу необхідно вийти з програми uTorrent (просто натиснути на хрестик недостатньо). Для цього натисніть наФаил в лівому верхньому кутку вікна програми, потім Вихід . При наступному старті програми ви більше не побачите рекламу. У деяких версіях наприклад uTorrent 3.4.5 вихід не потрібно, реклама відключиться відразу.

От і все. Реклама в uTorrent відключена. Тепер в головному вікні тільки наші закачування і нічого зайвого.

 

Були ці відомості корисними? Поділіться посиланням в соцмережах! Дякуємо!

Переглядів: 198 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar