Головна » 2017 » Січень » 3 » Як відключити екран блокування в Windows 10
21:00
Як відключити екран блокування в Windows 10

Думаю, що багато хто вже познайомилися з Екраном блокування комп'ютера в Windows 10 , хоча він і несе певну інформаційну користь, наприклад, відображення дати і часу, різних повідомлень, але так чи інакше, він не всім до смаку. Справа в тому, що після деякого часу так званого, простою екран блокується. Виходить, що власникові Windows 10 необхідно вводити пароль щоразу, для того щоб продовжити користування комп'ютером. Даний розклад далеко не всіх влаштовує. Так що ця стаття для тих, хто хоче позбутися від екрану блокування.

Корпорація Microsoft не передбачила в Windows 10 ні галочки, ні перемикача для виключення екрану блокування через будь-які настройки, тому давайте візьмемо наш улюблений "бубон" і вимкнемо його самі. Існує кілька способів відключення екрану блокування. Ми розглянемо два з них.

Перший спосіб здійснюється за допомогою утиліти Редактор локальної групової політики . Цей спосіб не підійде для власників Windows редакцій Home, так як потрібна нам утиліта вирізана з системи. Для Windows Home версії підійде другий спосіб , який розглянуто нижче.

Щоб потрапити в Редактор локальної групової політики необхідно натиснути на клавіатурі комбінацію клавіш Win + R . У лівому нижньому кутку екрану з'явиться віконце Виконати , вводимо таке: gpedit.msc і натискаємо Enter .

Ми бачимо Редактор локальної групової політики , тепер необхідно розгорнути елементи в списках: спочатку Конфігурація комп'ютера , потім Адміністративні шаблони , наступним розгортаємо Панель управління , і нарешті, Персоналізація . Справа розкриється список, в якому натискаємо двічі лівою кнопкою миші на Заборона відображення екрану блокування .

Вискочить нове вікно, де в лівій його частині потрібно активувати параметр Включено , іншими словами ми включаємо заборона на роботу екрану блокування. В обов'язковому порядку тиснемо Застосувати і Ок .

Ось ми і позбулися екрану блокування і тепер при включенні операційної системи ви відразу побачите екран входу в систему.

Другий спосіб здійснюється за допомогою Редактора реєстру

Цей спосіб підійде для користувачів з будь-якими редакціями Windows 10. І так необхідно відкрити редактор реєстру , робимо наступне: затискаємо на клавіатурі клавіші Win + R . Відкриється віконце Виконати , набираємо у віконці regedit і потім натискаємо на Enter .

Відкриється Редактор реєстру переходимо в наступний розділ: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Personalization . Перейшовши в розділ Personalization , необхідно в правій частині вікна натиснути правою кнопкою миші у вільному місці. Побачите меню, вибираємо в ньому Створити -параметри DWORD (32 біти) . А ось якщо розділу Personalization немає, то необхідно створити і його.

Дамо ім'я нашого нового параметру - NoLockScreen . Тепер натискаємо два рази по новому параметру відкриється ще одне віконце, де необхідно присвоїти 1 в графі значення . Застосовуємо внесені зміни натисканням Ок .

Закриваємо редактор реєстру і радіємо відсутності екрану блокування.

 

Переглядів: 166 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar