Головна » 2016 » Грудень » 29 » Як видалити папку Windows.old в Windows 10
15:50
Як видалити папку Windows.old в Windows 10

Якщо ви раптом оновили свій Windows версії 7, 8 або 8.1 до Windows 10, то чекайте того, що ваш диск С поповнитися не видаляється стандартними засобами папкою Windows.old . Насправді, ця папка з'являється в корені диска, щоб ви могли при бажанні відновити якісь файли, скасувати вироблені поновлення і повернутися до раніше встановленої операційної системи. Таким чином, папка Windows.old - ні що інше, як повна архівна копія вашої попередньої версії Windows . А значить, ця папка може займати десятки гігабайт.

Якщо ви дійсно оновилися до Windows 10 за власним бажанням і не плануєте робити відкат системи до попередньої версії, а також хочете звільнити місце на жорсткому диску, то можете сміливо видаляти папку Windows.old.

Однак тут з'ясовується, що просто так видалити папку Windows.old не вийти. Тому починаємо «танці з бубном». У цій статті розглянемо, як видалити папку Windows.old в Windows 10 .

Видалення папки Windows.old за допомогою утиліти «Очищення диска»

Натискаємо на клавіатурі поєднання клавіш Win + R (для тих, хто не знає Win - це кнопочка в нижньому лівому куті клавіатури, між Ctrl і Alt, зовні схожа на значок Пуск). Відкривається вікно Виконати. В поле введення пишемо cleanmgr і натискаємо Enter на клавіатурі або OK у вікні.

видалити папку windows.old в windows 10

У наступному вікні вказуємо диск, на якому встановлена наша операційна система (як правило - це диск C), вибираючи його зі списку, і натискаємо кнопку OK .

як видалити папку windows.old в windows 10

Чекаємо, поки утиліта очищення диска оцінить обсяг дискового простору, який необхідно видалити.

стерти папку windows.old в windows 10

Натискаємо на кнопку Очистити системні файли

видаляємо папку виндовс олд

Утиліта очищення ще раз візьметься оцінювати обсяг даних для видалення. На це буде потрібно якийсь час. Встигнете попити кави?

як видалити папку windows.old в windows 10

Нарешті, бачимо список того, що можна видалити. Відзначаємо галочками Попередні установки Windows і Тимчасові файли установки Windows . Тиснемо кнопку OK

як видалити папку windows.old в windows 10

Утиліта очищення диска видасть попередження про те, чи дійсно ми хочемо видалити файли (немає, ми просто так її запустили, щоб дурницями постраждати). Погоджуємося, клікнувши на кнопку Видалити файли

як видалити папку windows.old в windows 10

Починається процес очищення диска. За усталеною традицією, нас попереджають, що це може зайняти деякий час. Чекаємо ...

як видалити папку windows.old в windows 10

Після завершення операції папки Windows.old і $ Windows. ~ BT будуть повністю вилучені. Ура.

Буває також, що просто почекавши 30 днів з моменту поновлення до Windows 10, утиліта «Очищення диска» самостійно перевірить ваш жорсткий диск і автоматично видалить папку Windows.old. Але хіба ми будемо на це покладатися?

Як видалити папку Windows.old через командний рядок

Другий спосіб видалити горезвісну папку - скористатися командним рядком.

Важливою умовою успішного завершення цього процесу є запуск командного рядка від імені адміністратора . Для цього натискаємо на клавіатурі поєднання клавіш Win + X . З'явиться контекстне меню, в якому вибираємо пункт Командний рядок (адміністратор)

видалення папки windows.old в windows 10

У вікні Адміністратор: Командний рядок для видалення папки Windows.old необхідно виконати наступну команду (вводите уважно :))

RD / S / Q "% SystemDrive% \ Windows.old"

видалення папки windows.old в windows 10

Є ще один варіант видалити папку Windows.old через командний рядок , запущену від імені адміністратора. Для цього виконуємо по черзі наступні команди:

CD C: \

Attrib -r -a -s -h C: \ Windows.old / S / D

й / с / д Windows.old

takeown / ф Windows.old / а / г

Отже, вітаю! Ми позбулися папки Windows.old в нашій Windows 10. Сподіваюся, ви зараз не думаєте про те, що хочете відкотити свій Windows до попередньої версії)

Переглядів: 197 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar