Головна » 2017 » Січень » 3 » Як прискорити роботу операційної системи Windows. Функція Ready Boost
21:16
Як прискорити роботу операційної системи Windows. Функція Ready Boost

ReadyBoost - функціональна здатність, яка може підвищити продуктивність операційної системи . Її завдання використовувати простір USB-пристрої, для створення на ньому проміжного рівня кешування, між RAM оперативною пам'яттю і HDD жорсткими дисками. Після підключення флешки до комп'ютера, яке є сумісним з ReadyBoost, ви побачите вікно Автозапуск , де однією з опцій буде пропонуватися збільшити швидкодію комп'ютера при допомогою даної функції.

І так приступимо. Для включення функції ReadyBoost , використовуючи флеш-пам'ять підключіть її до комп'ютера, в якій передбачена реалізаціяReadyBoost . Побачите відкрилося вікно автозапуску, потім вибираємо Прискорити роботу системи .

Є й інший спосіб, знайдіть через провідник Windows підключену до вашого комп'ютера флешку і натисніть на неї правою кнопкою миші, далі вибираємо Властивості . У властивостях побачите вкладку ReadyBoost натискаємо на неї.

Тут можна налаштувати наш пристрій. Перед вами вибір з трьох пунктів:

  • Не використовувати цей пристрій - для відключення реалізації ReadyBoost на вашому пристрої.
  • Надавати цей пристрій для технології ReadyBoost - операційна система сама буде вирішувати, як використовувати даний пристрій, тобто автоматично, при цьому способі ті дані, що були на флешці залишаться в цілості й схоронності.
  • Використовувати цей пристрій - тут ви можете самі виставляти параметри обсягу простору для використання ReadyBoost. Тут, як і в Windows Vista, можна пересувати повзунок, і самостійно вибирати яке колісество простору необхідно використовувати.

Інформація під повзунком сповістить вас про кількість вільного простору, яке можна використовувати оптимально і ефективно. Вибравши потрібне значення натискаємо Застосувати і Ок . Після включення даної служби ReadyBoost , візуально на флешці можна побачити файл під ім'ям ReadyBoost.

Тепер драйвер пристрою Ecache.sys має можливість перехоплювати всю інформацію з читання та запису локальних жорстких дисках, копіюючи всі потрібні дані в файл кешування. Ecache.sys стискає дані, ступінь стиснення досягає 2: 1, з чого випливає, що кеш 2 ГБ, насправді містить приблизно 4 ГБ даних. Служба шифрує дані, використовуючи алгоритм AES, де кожен блок генерується випадковим чином за допомогою ключа сеансу. AES - даний метод AES (Advanced Encryption Standard) дуже простий для реалізації, якому не потрібен великий обсяг пам'яті. Розміри ключа різняться від 128 до 256 розрядів. В даному методі використовується закритий один і той же ключ, хоча шифрування з відкритим ключем повинна використовувати два ключа. Ясна річ, що шифрування забезпечить конфіденційність ваших даних, на той випадок якщо флешку витягти. Ключові функції ReadyBoost включають в себе:

  • Максимальний розмір кеша тепер збільшений з 4 ГБ до 32 ГБ, якщо розмір кешу перевищує 4 ГБ, то необхідно відформатувати флешку в NTFS або exFAT.
  • Можливість використовувати до восьми пристроїв на відміну від Windows Vista, де була можливість використовувати тільки один пристрій.
  • Кеш ReadyBoost використовується в роботі системи, і це підвищує продуктивність системи в цілому.

Рекомендується, щоб обсяг флеш-пам'яті був удвічі більше оперативної на комп'ютері.

Переглядів: 122 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar