Головна » 2017 » Лютий » 1 » Як передати посилання з комп'ютера на смартфон?
23:16
Як передати посилання з комп'ютера на смартфон?

Іноді виникає ситуація, що при серфінгу в інтернеті з персонального комп'ютера, необхідно передати якусь посилання на мобільний пристрій, будь то смартфон або планшет. Якщо посилання коротка, то проблем не виникне, а от якщо посилання досить довга, то вводити її на смартфоні дуже незручно. І тому, для передачі посилання з комп'ютера на мобільний пристрій ми будемо використовувати сервіс скорочених посилань http://lsft.ru/ .

QR Code

Все дуже просто, сервіс при генерації короткої посилання, також генерує QR Code, який ми і використовуємо. Таким чином, ми отримуємо подвійну вигоду, це коротке посилання, і копіювання її на мобільний девайс.

Ще один плюс. Сервіс відносно новий, база сайтів ще дуже маленька, а при генерації короткої посилання є можливість вказати власну посилання. Наприклад наш блог згенерував посилання http://lsft.ru/blogosoft . Встигніть і ви отримати унікальну коротку посилання.

Користь сервісів для скорочення посилань в тому, що ви легко можете скоротити дуже довгі посилання, або ж заховати рефссилку від очей користувачів.

Переглядів: 163 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar