Головна » 2017 » Січень » 3 » Як оптимізувати завантаження операційної системи Windows 7. Як прискорити завантаження Windows
21:21
Як оптимізувати завантаження операційної системи Windows 7. Як прискорити завантаження Windows

Чимале роздратування і невдоволення може викликати довге завантаження операційної системи Windows . Дійсно, через якийсь час завантаження системи ставати довше, так давайте прискоримо завантаження Winows , для цього виконаємо ряд необхідних налаштувань.

Скористаємося засобами Windows. Необхідно відкрити утиліту msconfig . Для цього в меню Пуск в рядку пошуку вводимо її назву і натискаємо на знайдене утиліті.

У вікні натискаємо на вкладку Завантаження , далі кликнемо на Додаткові параметри .

Необхідно поставити галку біля пункту Число процесорів і в випадаючому меню вибрати максимальне число ядер процесора. Далі натискаємо ОК і перезавантажуємо систему.

Число процесів і додатків, які завантажуються зі стартом, так само впливає на швидкість завантаження Windows . І так, знову відкриваємо утиліту msconfig , перейдемо на вкладку Автозавантаження .

Більшість додатків системи прописуються в автозавантаження Windows . Якщо таких стає багато, швидкість завантаження починає пригальмовувати. Тому слід уважно проаналізувати список програм, які представлені у вкладці автозавантаження, і зняти галочки з тих програм, які, на ваш погляд, не потрібні.

Переглядів: 126 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar