Головна » 2017 » Січень » 4 » Як очистити поштову скриньку і створити фільтри
21:15
Як очистити поштову скриньку і створити фільтри


 

       Звичайно, таке питання не виникає, якщо ви регулярно чистите свою поштову скриньку, а так само якщо ви не підписуєтеся на різні розсилки, не використовуєте для реєстрації на форумах і в соціальних мережах. У разі, якщо ви хоча б не "засвічувати" свою адресу в інтернеті у вас, як мінімум, немає спаму, хоча зі спамом великі поштові сервіси вже навчилися боротися (під великими сервісами я маю на увазі mail.ru, yandex.ru, gmail.com , хоча є й інші не менш захищені від спаму сервіси).

       Але як швидко і ефективно позбутися від мегатонн розсилок з розряду "дії ваших друзів за минулі півгодини", навіть якщо ви вже вийшли за ліміт 4000 листів в папці (ліміт mail.ru), при перевищенні якого листи продовжують надходити і ви можете їх читати, але така приємна фенечка, як "сортування" вже не працює? Таке технологічне обмеження.

 

       Але алілуя, на допомогу приходить такий зручний сервіс, як Пошук, в який можна задати шаблон для пошуку (наприклад, ВКонтакте або vk.com) і всі знайдені листи оптом поудалять. Спосіб простий, як рейки і не бачу сенсу його детально розписувати. Якщо комусь допоміг - слава Богу.

       Ми розглянемо інший, більш інтелектуальний спосіб, який називається Фільтри. Суть фокуса така - ви маєте можливість відразу впорядкувати всякі розсилки від особистої або робочого листування, щоб не шукати кожного разу перериваючи весь поштовий ящик потрібний лист.

       Дуже приємно, що тепер на деяких сервісах фільтри можна застосовувати навіть до тих повідомленнями, які були отримані до створення цих самих фільтрів - раніше такої можливості на безкоштовних сервісах не було зовсім.

       Отже, приступимо:

       Заходимо в пошту і вибираємо Налаштувати папки

 

 

       Після цього вибираємо Додати папку

 

 

       Відкривається ось таке віконечко ...

 

 

       ... І в нього вводимо ім'я папки, наприклад, паливо і поміщаємо не в корінь, а, наприклад, в папку Вхідні.

 

 

 

 

 

       Хоча, звичайно, можна і залишити Положення папки на позиції Папка на верхньому рівні , якщо ви, наприклад, хочете зробити багато підпапок під кожну розсилку, але це можна зробити в будь-який момент і ми не будемо загострювати на цьому увагу. Тут ми розглянемо принцип, а далі за образом і подобою ви зможете створювати такі папки і налаштовувати фільтри самостійно. Так що поки проробляємо пункти з 1 по 3 і переходимо до наступного етапу.

 

 

       Ось така краса повинна була у вас вийти, тепер переходимо в розділ Фільтри та пересилання .

 

 

       І натискаємо кнопочку Додати фільтр

 

 

       Тут червоним позначені важливі моменти, на які слід звернути увагу при створенні фільтра. Фільтри дозволяють відфільтрувати листи по досить великій кількості параметрів. Якщо вам потрібен повний огляд можливостей фільтрів, то можна зайти в Допомога , або написати в коментарях про необхідність такої статті, і я постараюся в найкоротші терміни зробити опис.

 

       Повернемося до наших баранів, тобто створення фільтра. В поле "Якщо" ми вибираємо Поле "Від" , далі містить (при кліці на цей напис, вона змінюється на "не містить" ) і пишемо поштові домени, пошту з яких потрібно помістити в папку розсилки. Не забуваємо поставити галку Застосувати до листів в папках - це робиться для того, щоб всі листи, які прийшли до створення фільтра, так само перемістилися в папку розсилки (або будь-яку іншу, яку ви визначили)

 

 

       Після створення фільтра і натискання на копочки Зберегти ви бачите таку строчку. Тут вже більше нічого міняти не треба, можу тільки сказати, що у мене таких фільтрів перевалює за десяток - для розсилок інформаційних, з Купонатор, тематичних і т.п., чого і вам бажаю.

 

       Переходимо по посиланню Перейти у "Вхідні" .

 
 

       І можу вас привітати - ви навчилися ефективно наводити порядок у себе в пошті. Пишіть в коментарях, якщо хтось чогось не зрозумів або хоче про щось ще почитати.

       У двох словах про те, що ми тільки що зробили - ми створили нову папку, після цього створили фільтр, що поміщає в цю папку листи за певною ознакою - в даному випадку за поштовим домену, але можна вказувати і конкретні адреси - це теж буває дуже зручно .

Переглядів: 168 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar