Головна » 2017 » Січень » 3 » Як не надсилати персональних даних на сервери Microsoft в Windows 10. Відключаємо сервіс OneDrive
21:08
Як не надсилати персональних даних на сервери Microsoft в Windows 10. Відключаємо сервіс OneDrive

Корпорація Microsoft не соромиться нав'язувати нам свої послуги з синхронізації особистих даних з серверами Microsoft , яких дуже багато в Windows 10. Якщо у вас немає бажання розголошувати свої дані, то ця інструкція для вас. Давайте відключимо одну із служб стеження OneDrive .

Даний спосіб виключення сервісу OneDrive актуальний тільки для редакцій Windows 10 Professional , Education , Enterprise .

Хмарний сервіс OneDrive можна вимкнути в налаштуваннях локальних групових політик. Для цього клікніть одночасно на клавіші Win + R , з'явиться віконце Виконати . Вводимо команду gpedit.msc і натискаємо на Enter .

Перед вами відкриється Редактор локальної групової політики , тепер розгортаємо Конфігурація комп'ютера , потім Адміністративні шаблони , слідом Компоненти Windows і нарешті, OneDrive .

Справа побачите Заборонити використання OneDrive для зберігання файлів , натискаємо на ній два рази лівою кнопкою миші.

Перед вами відкриється віконце параметрів, необхідно поставити крапку в пункті Включено . Простіше кажучи, ми включаємо вимикання.Обов'язково клікніть на кнопку Застосувати і Ок .

В обов'язковому порядку необхідно перезавантажити комп'ютер . Тепер ви можете бути спокійні за те, що ваші дані більше не зможуть синхронізуватися з Microsoft і при включенні OneDrive , сервіс не запрацює.

Переглядів: 114 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar