Головна » 2017 » Січень » 3 » Як налаштувати меню Пуск в Windows 10. Редакція і класичний режим
21:05
Як налаштувати меню Пуск в Windows 10. Редакція і класичний режим

Меню Пуск має поєднаний, гібридний інтерфейс в Windows 10, який взятий з Windows 7 (назвемо таке меню класичним) і з Windows 8 (назвемо плитковим). Нове меню розділяється на дві частини: в лівій частині класичне, а праворуч плиткове оформлення.

Для того щоб повернутися до плитковій відображенню меню Пуск правою кнопкою миші на робочому столі і в меню виберете Персоналізація .

Відкриється Персоналізація, в лівій частині вибираємо опцію Пуск.

Далі справа необхідно виставити перемикач в положення Увімкнути , тобто Відкривати початковий екран в повноекранному режимі .

Тепер, якщо натиснути на клавішу Win або на значок меню Пуск початковий екран почне відображатися в повноекранному режимі.

Є інший спосіб повернутися до плитковій інтерфейсу. Необхідно переключиться в режимі планшета , тоді меню Пуск стане працювати в повноекранному режимі. Щоб зробити це клікніть на значку Центр повідомлень панелі завдань відкриється Центр повідомлень , тут вибираєморежимі планшета .

Для того щоб повернутися до початкового меню Пуск Windows 10 (з частковим відображенням класичного меню Windows 7 ) необхідно повторити одну з перерахованих вище операцій в зворотному порядку.

Переглядів: 141 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar