Головна » 2017 » Січень » 3 » Як користуватися Dr.Web CureIt для усунення вірусів на комп'ютері
22:12
Як користуватися Dr.Web CureIt для усунення вірусів на комп'ютері

Як відомо, антивіруси Dr.Web поширюються тільки платно, але компанія пропонує користувачам випробувати безкоштовний сканер Dr.Web CureIt! . Утиліта запускається одноразово для перевірки комп'ютера на наявність вірусів і шкідливих програм і не може бути альтернативою повноцінному антивірусу, що працює в режимі реального часу. Однак Dr.Web CureIt! може виявитися хорошим доповненням до захисту вашого комп'ютера, якщо ви використовуєте один з безкоштовних антивірусів . Тоді можна час від часу перевіряти систему цим сканером.

Розглянемо, як користуватися Dr.Web CureIt! і його налаштування.

Завантажуємо Dr.Web CureIt! і запускаємо.

Висвічується повідомлення, в якому можна вибрати режим запуску Dr.Web CureIt! . Якщо натиснете Ок , то до закінчення (або скасування) сканування, не зможете здійснювати будь-які дії з комп'ютером. При виборі кнопки Скасування , Dr.Web CureIt! буде працювати як звичайна програма, паралельно з усіма іншими програмами, не заважаючи вашим діям (хіба що на слабких машинах все буде жахливо гальмувати через те, що комп'ютер буде зайнятий скануванням, а на решту просто буде не вистачати його ресурсів).

У наступному вікні необхідно поставити галочку, що ви згодні, що статистика сканування вашого комп'ютера буде відправлятися в компанію Dr.Web (це обов'язкова умова безкоштовного використання сканера). Потім натискаємо кнопку Продовжити .

Тепер зробимо деяку настройку сканера перед використанням. Натискаємо на гучний ключик в правому верхньому куті для розкриття меню опцій.

Ставимо галочку навпроти Автоматично застосовувати дії до погроз , щоб при виявленні вірусу Dr.Web CureIt! відразу виконував задані дії (лікував, видаляв і т. д.), а не чекав реакції користувача.

Якщо не хочете чекати закінчення перевірки і вимикати комп'ютер вручну (наприклад, якщо ставите перевірку на ніч), то поставте галочку Вимикати комп'ютер після завершення перевірки .

Якщо хочете, щоб Dr.Web CureIt! повідомляв про виявлення вірусів і застосуванні дій до них звуковими сигналами, то відзначте галочкою пунктЗвуковий супровід подій .

Переглядів: 141 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar