Головна » 2017 » Січень » 3 » Інструкція по налаштуванню PCSX2 - емулятора SONY PlayStation 2. Установка, настройка, запуск.
21:36
Інструкція по налаштуванню PCSX2 - емулятора SONY PlayStation 2. Установка, настройка, запуск.

Як відомо, PCSX2 - емулятор, що дозволяє запускати гри для Sony PlayStation 2 на комп'ютері . Однак перед використанням емулятор потребує налаштування.

PCSX2 - дуже гнучкий емулятор з безліччю варіантів налаштувань. Фактично, кожна гра має потребу в певному до себе підході і підбору унікальних налаштувань. Сумісність різних ігор з емулятором теж різна. Деякі ігри йдуть дуже добре, деякі поки зовсім недоступні для гри. У цій статті буде наведено варіант настройки PCSX2 , який підійде для нормальної роботи більшості ігор від Sony PlayStation 2.

установка

1. Завантажуємо останню версію емулятора PCSX2 .

2. Розпаковуємо емулятор.

Примітка . Для цієї дії вам буде потрібно архіватор. Якщо у вас на комп'ютері не встановлена архівуються програма, то попередньо скачайте і встановіть один з безкоштовних архіваторів (наприклад, 7-zip ).

3. Папку Pcsx2-r **** (де **** - номер версії релізу) слід розмістити в каталозі, ВАЖЛИВО! що не містить символів кирилиці . Тобто шлях до папки, де буде розміщуватися емулятор, може виглядати так: 
Приклад правильного розміщення : C: \ PCSX2 \      або       D: \ PCSX2 \
Приклад неправильного розміщення : C: \ емулятор \

Я зроблю так. У корені локального диска D створюю папку PCSX2 , в неї переміщаю папку Pcsx2-r **** . Також в папці PCSX2 створю папку Games , де буду розміщувати образи ігор для Sony PlayStation 2. Файли образів теж краще зберігати в папках, назви яких не містять російських букв.

Крім того для роботи емулятора необхідно, щоб в системі були встановлені наступні компоненти :

  • Microsoft Visual C ++
  • DirectX .

Перший запуск і настройка

Відкриваємо папку Pcsx2-r **** і запускаємо файл pcsx2 .

У випадаючому списку мов вибираємо Russian і натискаємо Застосувати . Потім натискаємо Далі .

Чекаємо, доки будуть завантажені плагіни, потім відкриється меню вибору плагінів.

Будь ласка, переконайтеся, що всі рядки заповнені, як на малюнку. Увага! Цифри версій плагінів можуть бути іншими в залежності від версії релізу емулятора. Головне, щоб збігалися назви плагінів. Плагін CDVD вибираємо Linuz Iso CDVD - для того, щоб запускати гри з образів. Натискаємо Далі .

У наступному вікні потрібно вибрати BIOS . Рекомендується використовувати биос Japan v01.00 . Вибираємо його і натискаємо Завершити .

Нарешті, перед нами відкривається головне вікно емулятора і вікно PCSX2 Program Log . Останнє можна закрити, воно нам зараз не знадобитися.Залишилося розповісти вам про ще деяких настройках.

Натискаємо Налаштування - Налаштування емуляції .

У перших трьох вкладках залишимо значення за замовчуванням. На вкладці GS-вікно (відео) можна зробити настройки для ігрового екрана. Виставите зручне вам дозвіл. Можна задати автоматичне відкриття ігрового вікна на повний екран, приховування курсора миші і т.д. Я виставлю дозвіл 1024 * 768 .

Переходимо на вкладку Спідхакі . Завдяки спідхакам можна прискорити емуляцію гри . Якщо у вашого комп'ютера досить потужний центральний процесор, можете взагалі зняти галочку Включити спідхакі . Все і так буде комфортно працювати.

Якщо ваш комп'ютер недостатньо потужний, залишайте галку. У разі, якщо гри гальмують, можете встановити значення повзунків EE Cyclerate і VU Cycle Stealing в крайнє праве положення. Це максимально збільшить швидкість роботи, проте можуть з'явитися деякі глюки зі звуком та інші баги. В цьому випадку слід підбирати значення повзунків так, щоб глюки зникли.

Для виходу і збереження настройок натискаємо ОК .

Перейдемо до налаштувань відео . Переходимо в меню Налаштування - Відео (GS) - Налаштування плагіна .

Відкривається вікно налаштувань відео. Тут виставляємо наступні значення: 
Renderer : Direct3D9 (Hardware) - для операційної системи Windows XP 
          Direct3D10 (Hardware) - для операційних систем Windows 7 / Vista 
          Direct3D11 (Hardware) - для операційних систем Windows 8 
Interlacing (F5) : Blend bff (slight blur, 1/2 fps)
Original PS2 resolution : знімаємо галочку Native
Custom resolution : виставляємо значення 1260 - 1260 
Примітка . Установка галочки Enable HW Hacks активує настройки, зазначені в Configure ... . Установка різних значень у вікні, що відкривається по кнопці Configure ... може допомогти позбутися від графічних багів і глюків в іграх. Але тут до кожної гри потрібен індивідуальний підхід. 
Для збереження налаштувань натискаємо ОК .

Для настройки клавіш управління заходами в меню Налаштування - Джойстики (PAD) - Налаштування плагіна ...

У вікні, переходимо на вкладку Pad 1 . Тут виставляємо значення клавіш на клавіатурі, які будуть відповідати кнопок джойстика приставки. (До речі, при бажанні можна придбати реальний джойстик, який підключається до комп'ютера через USB). На вкладці Pad2 можна налаштувати кнопки для другого користувача.

Щоб призначити клавішу для хрестика, натискаємо мишкою кнопку Cross , потім на клавіатурі потрібну клавішу. Запис відповідності з'явитися в лівій колонці. Аналогічно і з іншими кнопками. 
Cross - хрест, Square - квадрат, Triangle - трикутник, Circle - коло. 
D-Pad - стрілочки, Left і Right Analog Stick - відповідно лівий і правий аналогові.

На малюнку мій приклад налаштувань. Для збереження значень натискаємо Застосувати , потім ОК .

Залишилося вказати настройки для запуску образів ігор. Будемо використовувати плагін.

Натискаємо CDVD і встановлюємо Використовувати плагін .

запуск гри

Для запуску гри натискаємо Запуск - Запустити CD / DVD (швидко) .

Вибираємо образ гри, перейшовши в папку, де ви розташували свої образи. У мене це D: \ PCSX2 \ Games \

Граємо!

Переглядів: 175 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar