Головна » 2017 » Лютий » 3 » GO Speed ​​- очистити пам'ять на Андроїд
22:07
GO Speed ​​- очистити пам'ять на Андроїд

GO Speed - корисне додатки для оптимізації мобільних пристроїв на Андроїд. Дозволяє безпечно видалити непотрібні програми, сміттєві файли, і звільнити пам'ять пристрою.

Додаток допоможе оптимізувати роботу мобільного пристрою. Ви зможете контролювати роботу програм, фонові процеси і автоматичний запуск додатків, і для цього не потрібно запускати пристрій з правами Root.

Основні інструменти додатки

Очищення сміття - інтелектуальне сканування звільнить ваш пристрій від непотрібного сміття - непотрібні файли, кеш, застарілі файли додатків, файли зображень, і сміття після роботи інтернет браузерів.

непотрібні файли

Менеджер Додатків - управління додатками: видалення, резервне копіювання і виявлення рідко використовуваних додатків.

управління додатками

Прискорювач Пам'яті - очищення фонових завдань, звільнення пам'яті. Інструмент оптимізує роботу операційної системи і прискорює її роботу.

поліпшення пам'яті

Очищувач пам'яті - глибока чистка вашого телефону. Дозволяє знайти непотрібні фотографії, музику, документи і додатки, для звільнення простору і прискорення вашого пристрою.

Менеджер автозапуску - забороніть небажаним додатків запускатися автоматично. Зберігається стабільна робота пристрою, поліпшується чуйність операційної системи, і підвищується її швидкість.

автозапуск

Junk Cleaner - майстер для проведення очистки пристрою і збільшення вільної пам'яті. Аналізує заставлені додатки, знаходить сміття, непотрібний кеш, залишкові і тимчасові файли.

Плавучий Віджет - інформер стану пам'яті, і запуск очищення одним рухом.

Термінатор попередньо встановлених додатків - допомагає користувачеві відрізняти важливі системні служби від непотрібних додатків, і одні дотиком відключити їх.

Розмір: 4,8 МБ 
Інтерфейс: Російська, Англійська 
Платформа: Android

Встановити GO Speed

Переглядів: 199 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar