Головна » 2017 » Січень » 25 » GmailS Generator - кілька реєстрацій на одну поштову скриньку
12:45
GmailS Generator - кілька реєстрацій на одну поштову скриньку

Для реєстрації на будь-якому сайті або в грі, найчастіше потрібне введення поштової скриньки, на який прийде посилання для підтвердження реєстрації. Для того, щоб зареєструвати кілька облікових записів на одному сайті, необхідно реєструвати різні поштові ящики, інакше при вказівці одного і того ж поштової адреси, ви отримаєте що то на подобі «Власний кабінет з таким ящиком вже існує».

Реєструвати декілька поштових скриньок незручно, непрактично і времязатратно. Але, вихід є, якщо ви користувач пошти Gmail, то ви зможете використовувати одну поштову скриньку для реєстрації декількох акаунтів на одному сайті.  

Кілька реєстрацій на одну поштову скриньку

Будемо використовувати в якості прикладу поштову скриньку blog@gmail.com. Якщо ви володієте ящиком з таким ім'ям, то додаючи в назву точку (приклад b.log@gmail.com), для сайтів це будуть різні ящики, але всі листи, відправлені на такий ящик, будуть все одно потрапляти в blog@gmail.com . 

Створюємо кілька імен для поштової скриньки

GmailS Generator

Щоб спростити завдання, можна скористатися програмою GmailS Generator , яка шляхом додавання точок створює багато різновидів вашої поштової скриньки на gmail.com.

текстовий документ

Завантаживши в програму ім'я blog, на виході зберігаємо текстовий документ з готовими іменами ящиків, в даному випадку, вийшло 7 різних / однакових ящиків.

Розмір: 10,3 МБ 
Інтерфейс: Російський 
Платформа: Windows XP / Vista / 7/8/10

 

Переглядів: 144 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar