Головна » 2017 » Січень » 18 » FaQ по "залозу"
20:17
FaQ по "залозу"Q: У мене цифровий фотоапарат. Коли я вставляю карту пам'яті в кардрідер і в комп'ютер, при відкритті папки я бачу, що нуль об'єктів, хоча у властивостях зазначено, що карта повна. 

A: Або необхідно відформатувати флешку (обов'язково в фотоапараті), або перевіритися на віруси - можливо на Вашому комп'ютері є вірус, який скопіювали на флешку (у вигляді прихованого файлик autorun.inf), тому Ви і не бачите її вміст. 


Q: Мимовільно відключається комп'ютер через деякий час після включення. 

A: Варіантів тут кілька, а саме - слабкий блок живлення - не справляється з навантаженням, або перестав тримати обороти процесорний кулер - таке буває на деяких системах, коли процесор перегрівається, щоб зберегти йому життя система просто тихо бере і відключається. 


Q: BIOS не визначає USB-клавіатуру. 

A: Необхідно підключити звичайну клавіатуру з роз'ємом PS / 2, або з використанням перехідника PS / 2-USB, в BIOSе включити підтримку Support USB-keyboard - Enabled. Те ж правило діє для USB-миші (Support USB-mouse - Enabled). 


Q: Windows XP / Vista не бачить більше 3,5 Гб оперативної пам'яті, що робити? 

A: Так, дійсно це межа для 32-бітових операційних систем і нічого з цим не поробиш. А ще буває таке, що доставляєш в комп'ютер внутрішній устрій і кількість доступної пам'яті падає до 3 Гігабайт. Хоча в Інтернеті і зустрічається "корисну пораду" про додавання ключа / 3GB в boot.ini але, на жаль, цей параметр лише забезпечує перерозподіл віртуального адресного простору додатків між ними і системою, але ніяк не впливає на роботу з фізичною пам'яттю. 


Q: Windows XP / Vista - сині екрани BSoD! Що робити? 

A: Дуже багато про що говорять коди помилок, які показуються на синьому екрані. Дивимося помилку і йдемо на http://compera-online.ru/BSoD_codes.php дивитися розшифровку помилки. 


Q: Windows XP / Vista перестав бачити мою флешку / принтер / сканер і т.п.? 

A: Часто це виникає через вірусної активності. Так само це може говорити про те, що "дурить" операційна система. У першому випадку, відповідно, перевіряти на віруси усіма можливими способами, у другому - перевстановлюємо операційну систему.Хоча, трапляється і таке (в т.ч. і на деяких ноутбуках), що просто перестає коректно працювати USB-концентратор. У цьому випадку необхідно звернутися до фахівця, щоб зрозуміти в чому ж тут справа. 


Q: Я розібрав жорсткий диск, потім зібрав назад і тепер нічого не працює. Що робити? 

A: Викинути його на смітник і сходити в магазин за новим. Відстань між зчитуючими головками і поверхнею дисків менше, ніж товщина людської волосини. Після розбирання жорсткого диска туди потрапила пил і тепер після запуску жорсткого диска дзеркальна магнітна поверхня безнадійно подряпана. 


Q: Де знайти драйвер під відеокарту, звукову карту, мережеву карту? 

A: Найкращий ресурс з драйверами - це сайт виробника вашої "залізяки", тобто якщо у вас відеокарта називається ATI, то йдемо на сайт http://ati.amd.com/ru/ , якщо NVidia, то, відповідно на http://nvidia.ru і так далі. Якщо у вас зовсім стара "залізяка" і на офіційному сайті не знайшли під неї драйвер, ну тоді Бог вам на допомогу в пошуку через пошукові системи http://yandex.ru абоhttp://google.ru 


Q: Чи небезпечно залишати комп'ютер включеним на кілька діб і коли вдома нікого немає? 

A: Чи не небезпечно, якщо він підключений через джерело безперебійного живлення, а так само в ньому використовується якісний блок живлення, в системі практично відсутній пил і ніяких зайвих звуків не відтворює система охолодження. Однак, я рекомендую Вам допускати таку ситуацію тільки в разі, коли це дійсно необхідно. 


Q: Коли я перемістити мишку, в комп'ютерних колонках чується слабкий шелест. 

A: Найчастіше це виникає на вбудованих в материнську плату звукових кодеків, коли систему живить слабкий блок живлення. 


Q: Як безпечно транспортувати комп'ютер? 

A: Системний блок краще лежачи і на задньому сидінні автомобіля, або в багажнику, якщо у Вас не вантажний автомобіль.Монітор краще будь-що-небудь загорнути і транспортувати екраном вгору, щоб на крихкий екран нічого не давило. 


Q: здулися конденсатори на материнській платі, де можна полагодити? 

A: Полагодити можна у нас, але тут крім ремонту материнської плати ще буде необхідно поміняти блок живлення комп'ютера з "повного" Китаю на нормальний, тому що нестабільне харчування найчастіше визвивает роздування конденсаторів на материнській платі. 


Q: Перегрівається відеокарта, що робити? 

A: Якщо є можливість, то міняємо радіатор з вентилятором, якщо такої можливості немає, то ставимо додатковий проточний вентилятор (а краще два) в корпус, і / або вентилятор побільше, та Помічна на відеокарту (а краще два, якщо там і так неслабкий варто) .. 


Q: У мене здох комп'ютер. Кулери крутяться, диски теж, але нічого не відбувається. Як лікувати? 

A: По-перше, йдемо і читаємо статтю http://www.compera-online.ru/pcdiag_nopoweron.php , по-друге, якщо стаття не допомогла - викликаємо фахівця. 


Q: DVD-привід став читати не всі диски. У чому тут може бути справа? 

A: На жаль, CD / DVD-приводи мають обмежений термін служби. Пов'язано це з тим, що встановлена в них пластикова оптика з часом каламутніє. Як тимчасову панацею можна порекомендувати провести чистку миючим диском, але ефект буде зовсім нетривалим. 


Q: Я підключив комп'ютерні колонки до комп'ютера, а звуку немає. 

A: Таке трапляється в кількох випадках, але частіше за все проблема полягає в тому, що звук вимкнений програмно. Потрібно два рази клацнути мишкою по значку гучності в треї і перевірити, чи не варто галка "Викл". Проблема так само може полягати в тому, що не варто або стоїть, але неправильний, драйвер під звукову картку. 


Q: Я розігнав свою відеокарту / процесор. Тепер система нестабільно працює. 

A: Жоден виробник не дасть гарантії, що розігнане обладнання буде працювати без помилок і буде працювати взагалі. А так же, якщо розгін робити без розуму, то можна взагалі спалити свою залізяку. Найвірніший варіант, якщо ще нічого не згоріло - повернути харчування і частоти в штатний режим. І в майбутньому намагатися з розгоном не зв'язуватися. 


Q: У мене раптом перестала визначатися флешка. 

A: Швидше за все флешка вийшла з ладу через статичну розряду. Це слабкість флеш-накопичувачів, що їх можна кидати, прати (в машинці) і т.п. і вони після цього примудряються зберігати працездатність. Але статичний заряд, що накопичився на людському тілі для них буває фатальним. 


Q: Купив новий DVD-привід, підключив його до шлейфу, на якому вже є один і тепер ні операційка ні БІОС не бачать обидва приводу? 

A: Справа в тому, що на шині IDE потрібно встановлювати перемички пристроїв таким чином, щоб на одному шлейфі було один пристрій, підключений як Master і друге як Slave. Інакше нічого працювати не буде. 


Q: У мене були перепади напруги і тепер комп'ютер не включається. 

A: На жаль, в більшості випадків це пов'язано з фізичним виходом з ладу блоку живлення. Вам же залишається тільки молитися, що при згорянні він захистив всю комп'ютерну начинку. 


Q: В процесі гри на екрані стали з'являтися незрозумілі "артефакти". 

A: Найчастіше це пов'язано з поганим охолодженням чіпсета відеокарти. Необхідно влізти всередину комп'ютера з пилососом і пропилососити радіатор відеокарти, а так само перевірити, крутитися на ньому вентилятор (якщо передбачений). Так само можна поставити на радіатор вентилятор (якщо не передбачено). Якщо дані шаманські танці з бубном не увінчалися успіхом - то скоріше за все проблема полягає в відеопам'яті. З "битою" видеопамятью відеокарта може продовжувати функціонувати, але на екрані будуть з'являтися такі ось речі. 


Q: Виключається комп'ютер. Що робити? 

A: Є кілька причин, за якими це може відбуватися. 
1. Слабкий блок живлення. 
2. Перегрів центрального процесора (дивіться візуально або в Біосе обороти кулера). 
3. Погано застромлять шнур живлення в системний блок, або іскрить розетка. 


Q: Я поставив в комп'ютер TV-тюнер, але не знаю частоти каналів. 

A: Потрібно подивитися таблицю частот за цим посиланням http://www.compera-online.ru/reference_book.php і, якщо щось не знайшли - писати на адресу, вказану на http://www.compera-online.ru /contacts.php 


Q: Комп'ютерна мишка перестала працювати через статичну розряду. Що робити? 

A: На жаль, таке, хоч і не часто, але все таки трапляється як з мишками, так і з клавіатурами. Єдине, що можна уточнити в даному випадку, так це те, що іноді поломка можлива в наступних комбінаціях через ураження цього чудового маніпулятора: згорає миша, згорає порт на материнській платі (ще рідше, але трапляється і так), згорає і миша і порт. Тому настійно рекомендується спершу взяти завідомо робочу миша у знайомого, а у нього, в свою чергу, перевірити свою миша - така діагностика зможе з ймовірністю 99,9% діагностувати несправність.

Переглядів: 136 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar