Головна » 2017 » Лютий » 10 » Dead Pixel Tester - як виявити биті пікселі на моніторі
15:38
Dead Pixel Tester - як виявити биті пікселі на моніторі

Однією з найпоширеніших проблем сучасних моніторів є биті пікселі. Знайти застряг або мертвий піксель, часом важке завдання, тому для пошуку таких дефектів найкраще скористатися спеціальним софтом.

Перевірка на биті пікселі

 

Dead Pixel Tester

Dead Pixel Tester - крихітна програма, яка допоможе виявити биті пікселі на екрані монітора, в деяких випадках дозволяє відновити застрягли.

Принцип роботи з програмою досить простий, при запуску, користувач може змінювати колір заливки всього екрану і вже на суцільному кольорі шукати застрягли і биті пікселі. Колір можна вибрати з готового набору, або ж підібрати власний відтінок.

Список, що випадає "Pattern", дозволяє вибрати необхідний малюнок для калібрування екрану.

Як відновити застряг піксель?

Як писалося вище, крім виявлення битих пікселів, програма в деяких випадках здатна їх відновлювати.

Читач напевно чув, принаймні про два неприємних станах пікселів, це застряглий піксель (піксель, який з якихось причин, перестав перемикатися) і мертвий піксель (піксель який вийшов з ладу, згорів). Так ось, в деяких випадках, програма дозволяє відновити застряглі пікселі, без необхідності звертатися в сервісний центр.

 

відновити застряг піксель

Щоб спробувати відновити застряг піксель, натисніть на кнопку "Exerciser". З'явиться Морган різними кольорами вікно, яке необхідно помістити в те місце на екрані, де проявляється дефект і дати йому деякий час попрацювати. Ширини і висоту вікна, можна трохи збільшити або зменшити, шляхом захоплення кордонів і зсуву в потрібну сторону.

 
Розмір: 250 Кб 
Інтерфейс: Англійська 
Платформа: Windows XP / Vista / 7/8/10

Завантажити Dead Pixel Tester

Переглядів: 171 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar