Головна » 2017 » Лютий » 10 » BatteryCare - продовжуємо час роботи ноутбука
15:35
BatteryCare - продовжуємо час роботи ноутбука

BatteryCare - безкоштовна програма, призначена для оптимізації використання батареї сучасних ноутбуків і збільшення їх продуктивності. Програма стежить за циклами розряду акумулятора і допоможе продовжити термін його автономної роботи.

Якщо ви ставите такими питаннями як:

  1. Як збільшити час роботи ноутбука?
  2. Як продовжити термін служби акумулятора?

Те програма BatteryCare, стане незамінним помічником, який дозволить працювати вашому ноутбуку, не ставлячи їх!

Основні особливості програми

  • Монітор циклів заряду / розряду батареї - просунутий алгоритм, стежить коли вказане число циклів заряду / розряду досягнуто необхідного значення.
  • Повна інформація про батарею - розрахунок статичного часу роботи ноутбука до повної розрядки, детальна інформація про акумуляторну батарею: рівень зносу, потужність, споживання, виробник, всього циклів розряду, ємність, напруга та ін.
  • Контроль процесора і жорсткого диска - програма постійно контролює центральний процесор і температуру жорсткого диска.
  • Автоматичне перемикання планів електроживлення - в залежності від джерела електроенергії, BatteryCare може автоматично вибрати схему живлення.
  • Контроль над Windows Аеро і енергоємними службами - автоматичне відключення Windows Аеро і / або ресурсномістких служб, які зменшують термін автономної роботи батареї. Як тільки ноутбук припиняє роботу від батареї, Windows Аеро буде знову включений і зупинені служби будуть запущені.
  • Область повідомлень - компактне спливаюче вікно з необхідною інформацією: температура, стан заряду, що залишився і план електроживлення.
  • BatteryCare не втручається в роботу системи . А для її роботи потрібно всього лише 0,1% ресурсів процесора і пам'яті.

За великим рахунком. Все що робить програма, можна робити силами самої операційної системи, а користувачеві вивчити аспекти роботи ноутбука в автономному режимі. Програма ж створена, для користувачів, які не хочуть «залазити» глибоко в системні настройки, і шукати відповіді на запитання правильної експлуатації акумуляторної батареї. Все це, вони покладають на сторонній софт, який потрібно сказати, без зайвої скромності, справляється з цим завданням на 100%.

 
Розмір: 1,5 МБ 
Інтерфейс: Російська, Англійська 
Платформа: Windows XP / Vista / 7/8/10

завантажити BatteryCare

Переглядів: 212 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar