Головна » 2017 » Січень » 4 » Apple і Android - що вибрати?
21:22
Apple і Android - що вибрати?

Суперечка, який, здавалося б, став одвічним - що вибрати, продукцію компанії Apple або вироби під управлінням операційної системи Android від Goolge. Хоча, якщо вникнути і розібратися, то нічого складного в цьому питанні немає, і багато відповідей лежать на поверхні.

Почнемо ми з основних характеристик, які дозволять зробити правильний вибір. Саме фундаментальна відмінність, це, звичайно ж, комерційна складова, яка бере участь в ціноутворенні на прикладні програми, що працюють в цих операційних системах. Справа в тому, що переважна більшість програмного забезпечення, доступного в репозиторії Apple - є платним, в той час, як переважна більшість програмного забезпечення під Android, доступно для вільного скачування, (наприклад, з сайту http://fastandroid.ru/progs , який теж заробляє гроші, але не на реалізації ПО, а на різній рекламі).

 

Таким чином, експлуатація пристрою під керуванням ОС Android, як мінімум, буде дешевше, ніж ПО від Apple.

Асортимент пристроїв під управлінням Android незмірно більше (Samsung, Asus, HTC і т.п.), ніж у Apple (тільки iPad, iPhone, тобто власна продукція Apple).

Так чому ж взагалі люди купують продукцію Apple?

Причин цього кілька: хороший відділ маркетига, досить висока якість збірки, консерватизм (це для фанатів Apple).

Найперший мінус - це відсутність порту USB. Не дуже велика кількість встановленого ПЗ. Втім, якщо ви плануєте на своєму смартфоні і планшетника тільки блукати по просторах інтернету і читати електронну пошту, то вам цілком вистачить і встановленого ПЗ. Однак, будьте готові до того, що для перегляду відео потрібна обов'язкова його конвертація, тому щовбудовані засоби розуміють тільки свій "рідний" формат.

Якщо ж вам потрібно, щоб планшетник "умів" одне, друге, третє, співати, танцювати і т.д. - То краще, звичайно ж, зупинити свій вибір на ОС Android, - якість на висоті і не потрібно переплачувати.

Ось на цій оптимістичній ноті я закінчу свою розповідь, однак якщо ви палкий шанувальник саме продукції Apple і читаєте цю статтю - вся конструктивна критика вітається в коментарях. Критика повинна бути дійсно по суті і без мату, в іншому випадку буду видаляти такі коментарі не замислюючись.

Переглядів: 138 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar