Головна » 2017 » Січень » 25 » 7 корисних функцій яндекс.браузер для Android
12:41
7 корисних функцій яндекс.браузер для Android

Мобільні браузери зазвичай вважаються більш спрощеними в порівнянні зі своїми десктопними братами, але у випадку зЯндекс Броузером для Андроїда це не так.

Браузер забезпечений корисними функціями, яких немає в багатьох десктопних браузерах і про яких, більшість користувачів навіть не здогадуються.

1. Антивірусний захист

антивірусний захист

Protect - вбудований захист: захист від крадіжки паролів, захист в соціальній мережі Wi-Fi, блокування небезпечних і шахрайських сайтів, антивірусна перевірка файлів, що завантажуються.

2. Економія трафіку

режим Турбо

Режим Турбо прискорює завантаження сторінок, картинок і відео в браузері і робить користування інтернетом комфортним навіть на низькій швидкості доступу. Дозволяє значно знизити витрати за рахунок економії трафіку.

3. Фіксація прокрутки під час завантаження сторінки

регулювання прокрутки

Часто буває так, ви відкриваєте довгу сторінку і починаєте читати її, не дочекавшись завершення завантаження. В цей час закінчується подгрузка сторінки і на сторінку додаються картинки, в результаті чого місце, на якому ви зупинилися, втрачається.

Щоб позбавиться від цієї незручності, потрібно зайти в налаштування, які знаходяться за адресою chrome: // flags і включити опцію «Регулювання прокрутки».

4. Нова вкладка Інкогніто

Інкогніто - в цьому режимі браузер не зберігає паролі, дані для автозаповнення, пошукові запити і адреси відвіданих сторінок. Корисна функція, коли вам необхідно відвідати або Вам хтось продає з чужого мобільного пристрою.

5. Використання посібника на сторінці

Якщо при читанні вам зустрівся якийсь термін, значення якого ви не знає, то не поспішайте відкривати сторінку з пошуком. Просто виділіть потрібне слово, потім натисніть на три точки і в контекстному меню виберіть пункт « Веб-поис до». Після цього відкриється сторінка з результатами пошуку.

6. Збереження сторінок для читання в офлайні

Яндекс Браузер уміє зберігати сторінки в форматі PDF для читання без підключення до Мережі.

7. Синхронізація закладок і сайтів на табло

Синхронізація

Синхронізація за допомогою облікового запису в Яндексі автоматично перенесе закладки яндекс.браузер для комп'ютера на ваш мобільний пристрій.

Переглядів: 171 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar