Головна » 2017 » Січень » 1 » 15 секретів операційної системи Android. Решта 8 секретів
22:16
15 секретів операційної системи Android. Решта 8 секретів
 
Android

У наш час пристрої, що працюють під управлінням ОС Android, користуються великою любов'ю серед користувачів. Та й кількість нових власників подібних гаджетів зростає з кожним днем. На жаль, багато хто з них навіть не здогадуються про деякі функції, які можуть значно спростити роботу з пристроєм.

Ця стаття в першу чергу призначена для тих, хто лише починає свій шлях в якості Android-користувача. Рекомендації, про які піде мова нижче, допоможуть їм спростити роботу зі своїм новим пристроєм, будь то планшет або смартфон.

Раніше ми расмотрелі перші 7 секретів ОС Android . Зараз давайте розглянемо решту 8.

8.      Швидкий доступ до спеціальних символів

Для швидкого введення спеціальних символів в Android-пристроях досить утримувати клавішу з точкою або коми. Крім того, аналогічна схема роботи підтримується і цифровими клавішами.

9.      Автоматична синхронізація з соціальними сервісами

За допомогою офіційних додатків для соціальних мереж (наприклад, для Facebook або ВКонтакте) можна налаштувати автоматичну синхронізацію даних з контактами в телефонній книзі. Для управління процесом синхронізації використовується меню «Облікові записи та синхронізація».

10.  Делись контентом за дві секунди!
Будь-яким файлом, бути то картинка, музика або щось інше, можна поділитися з друзями за допомогою широкого списку всіляких сервісів і служб. Android підтримує більшу частину найбільш популярних соціальних мереж і файлообмінників.

11.  Встановлення програм не з Android Market

В Android немає такої абсолютної прив'язки до фірмового магазину додатків, як в iOS. Користувач може самостійно завантажити з будь-якого джерела apk-файл, який містить необхідну йому додаток і встановити його на свій пристрій. Попередньо цю можливість Відповідно до запиту ( «Налаштування» - «Додатки» - «Невідомі джерела»).

12. Вимкнення мобільного інтернету

Про те, що Android-пристрій дуже часто виходить в глобальну мережу для синхронізації даних відомо практично всім. Але, на жаль, не всі знають про те, що тягу до світової павутини можна відключити, тим самим позбувшись величезних рахунків за мобільний доступ до Internet.
Для надійної блокування доступу до глобальної мережі найкраще використовувати спеціальний додаток під назвою APN-Switch, яке дозволяє в один клік (за допомогою свого віджета) забороняти або дозволяти доступ до мережі.

13.  Ручне закриття додатків

На жаль, Android-пристрої славляться своєю неоптимальною системою закрити програми. Практично всі програми не вивантажуються з пам'яті, а всього лише згортаються і продовжують працювати у фоновому режимі, що помітно гальмує роботу все ОС. Для їх остаточного закриття необхідно перейти в меню «Налаштування» - «Додатки» - «Управління додатками» - «Запущені». У списку будуть показані всі активні в даний момент програми та кожну з них можна закрити самостійно.

14.  Список недавно закритих додатків

Щоб вивести на екран список недавно запущених додатків, необхідно утримувати клавішу Home.

15.  Створення резервної копії даних

Користувачі iPhone по праву пишаються хмарним сервісом iCloud, на якому можна створити резервні копії всіх потрібних даних. Але і Android-користувачі мають можливість використовувати подібний функціонал. Для цього досить встановити додаток DropSpace, за допомогою якого резервна копія всю важливу інформацію може бути збережена в «хмарах». Надалі всі ці дані можна легко відновити навіть без використання настільки комп'ютера.

Переглядів: 150 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar