Головна » 2017 » Січень » 1 » 15 секретів операційної системи Android. Перші 7 секретів
22:17
15 секретів операційної системи Android. Перші 7 секретів

  

 

Android

У наш час пристрої, що працюють під управлінням ОС Android, користуються великою любов'ю серед користувачів. Та й кількість нових власників подібних гаджетів зростає з кожним днем. На жаль, багато хто з них навіть не здогадуються про деякі функції, які можуть значно спростити роботу з пристроєм.

Ця стаття в першу чергу призначена для тих, хто лише починає свій шлях в якості Android-користувача. Рекомендації, про які піде мова нижче, допоможуть їм спростити роботу зі своїм новим пристроєм, будь то планшет або смартфон.

1.      Швидкий доступ до вибраних контактів

ОС Android дозволяє створювати ярлики для потрібних контактів прямо на робочому столі. Для цього достатньо утримувати палець на порожньому місці робочого столу, поки на екрані з'явиться меню. У ньому необхідно послідовно вибрати пункти «Ярлик» - «Контакт» і вказати, який саме контакт необхідно винести на робочий стіл.

2.      Голосовий пошук

Велика частина Android-пристроїв підтримує таку корисну функцію, як голосовий пошук. Погодьтеся, набагато зручніше вказати об'єкт для пошуку за допомогою голосової команди, ніж вводити всі ті ж дані за допомогою клавіатури.

Щоб активувати голосовий пошук, необхідно натиснути на іконку у вигляді мікрофона, яка розташовується на стандартному віджеті пошуку від Google. До речі, в останніх версіях ОС Android подібний функціонал реалізований і в стандартній клавіатурі, так що за допомогою голосу можна набирати і прості текстові повідомлення.

3.      Швидкі настройки

За допомогою стандартного віджету «Управління харчуванням» можна за дві секунди включити або відключити Wi-Fi, GPS, Bluetooth-модулі, а також відрегулювати рівень підсвічування екрану пристрою. І все це доступно прямо на робочому столі пристрою.

Щоб додати цей віджет на робочий стіл, необхідно за допомогою довгого натискання на вільному просторі робочого столу викликати меню, в якому необхідно вибрати пункт «Віджети». У списку, потрібно вибрати віджет «Управління харчуванням».

4.      Автоматична синхронізація контактів

Багато з тих, хто лише починає свій шлях Android-користувача, використовують різноманітні програми, призначені для резервного копіювання контактів і їх синхронізації. Але при цьому цілком можна обійтися вбудованими засобами самої ОС, адже всі контакти можуть зберігатися безпосередньо в обліковому записі користувача (в Gmail-акаунті або Google-акаунті).

Коли в телефон заноситься новий контакт, він автоматично синхронізується з Google-аккаунтом користувача. А якщо користувач буде редагувати дані якогось контакту в веб-інтерфейсі Gmail-аккаунта, то всі правки автоматично відобразяться і на смартфоні.

5.      Автоматична синхронізація закладок

При використанні браузера Google Chrome як на комп'ютері, так і на смартфоні, всі збережені закладки будуть автоматично синхронізуватися між пристроями. При цьому від користувача ніяких дій з налаштування цієї функції не потрібно.

6.      Використання Android-пристрої в якості «флешки»

Коли Android-пристрій підключається до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, користувач може вибрати режим USB-накопичувача. В цьому випадку можна зберігати дані безпосередньо на карту пам'яті, використовується у пристрої, а сам пристрій стає аналогом карт-рідера.

Для включення даного режиму (якщо відповідне повідомлення не виникає автоматично) необхідно перейти в меню «Налаштування» - «Мережа» - «Налаштування USB», де активувати пункт «Накопичувач».

7.      Управління файлами

Мабуть одне з головних переваг Android-пристроїв полягає в тому, що користувач може використовувати внутрішню пам'ять самого пристрою повністю на свій розсуд. До речі, якщо з яких-небудь причин можливостей вбудованого файлового менеджера недостатньо, можна встановити одне з безлічі сторонніх додатків подібного класу. 

Переглядів: 152 | Додав: sharmandmoda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar